مقالات

خرید ترازوی دیجیتال

خرید ترازوی دیجیتال

خرید ترازوی دیجیتال یک امر بسیار مهم و اساسی در زندگی امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی برای افراد می باشد. ترازو و باسکول ابزار دقیق اندازه گیری می باشند که امروزه در مفهوم بسیار گسترده در حال تولید و پیشرفت هستند.

تکنولوژی در خدمت انسان است تا توقع و نیاز های انسان را با کمترین هزینه و سود دهی بالا به نتیجه برساند، حال اینکه در صنعت خرید ترازوی دیجیتال این توقع در حد رضایت بخشی تامین گردیده است ، امروزه در زمینه های گوناگون و بر اساس نیاز ترازو هایی در حال تولید و عرضه هستند که مطابق با خواست و توقع کاربر بوده و موجب دریافت نتیجه ی دلخواه می گردد.

ارتقاء سطح کیفی خدمات مستلزم برنامه ریزی دقیق ، معرفی کالا و استفاده از قطعات استاندارد می باشد که در هر زمینه ای این امر حائز اهمیت می باشد ، سیستم های توزین دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 

نحوه ی استفاده از ترازوی دیجیتال

خرید ترازوی دیجیتال از دیجی اسکیل

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل مرکز عرضه خدمات و معرفی ترازو یا باسکول بر اساس شغل و نیاز شما جهت خرید ترازوی دیجیتال می باشد ، این فروشگاه اینترنتی ترازو با به کار گیری مشاورین مجرب ، آشنا به امور فنی و همچنین پرسنل متعهد در قسمت خدمات پس از فروش توانسته گامی در جهت ارتقاء کیفی خدمات و معرفی کالایی با استاندارد جهانی بر دارد.

جهت تعمیر ترازوی دیجیتال و تعمیر باسکول و خرید ترازوی دیجیتال با تعمیرکاران مجرب فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل مشاوره نمایید تا با معرفی قطعات اصلی و به کارگیری روش های نوین تعمیرات با کمترین هزینه ، نتیجه ی دلخواه را دریافت نمایید.

فروشگاه اینترنتی ترازو دیجی اسکیل با تجربه ی دیرین در زمینه ی باسکول و ترازو با معرفی برترین ها تمام تلاش خود برای انتخابی درست و خرید ترازوی دیجیتال موفق به کار بسته است.

خرید ترازو

اگر شما هم قصد خرید ترازوی دیجیتال را دارید ، پیشنهاد می کنیم حتما از محصولات ما دیدن نمایید. قبل از انجام خرید ترازوی دیجیتال باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید.

تنوع در کاربرد یکی از مهمترین نکات در خرید ترازوی دیجیتال می باشد. در زمان خرید ترازو ابتدا باید قابلیت های دستگاه را بررسی نمایید و بسته به قابلیت و نوع نیاز خود اقدام به خرید ترازو نمایید. در ادامه توضیحاتی در مورد انواع ترازو داده می شود که لازم است قبل از خرید ترازو آنها را بررسی نمایید.

 

قیمت ترازو

قیمت ترازو یکی از نکات مهم در خرید ترازوی دیجیتال می باشد. در نظر داشته باشید که قیمت ترازو با توجه به قابلیت هایی که ترازو دارد متفاوت است.

از این رو توصیه می شود در هنگام خرید ترازوی دیجیتال ، صرفا به قیمت ترازو توجه نکنید و دقت داشته باشید که ترازوی مورد نظر بتواند تمام نیاز های توزین شما را بر طرف نماید. همانطور که می دانید تنوع در کاربرد ترازو باعث شده تا قیمت ترازو متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت ترازو با کارشناسان ما در دیجی اسکیل تماس بگیرید.

 

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر

انواع ترازو

در صنعت خرید ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال تنوع کالاها بسیار بالا بوده و انواع ترازو بر اساس هر نیازی ، ترازو و باسکول مختص ، طراحی شده است و این تکنولوژی تا جایی به روز شده است که می توان صنعت ها را در انواع ترازو مورد استفاده از دستگاه ها تمایز داد.

در مورد ترازو ، دسته بندی را بر اساس نوع ایجاد می نماییم : ترازوی فروشگاهی ، ترازوی صنعتی ، ترازوی گرمی ، ترازوی قطعه شمار ، ترازوی آزمایشگاهی که خود در گروه های زیر تقسیم بندی می گردند.

 

ترازوی کمری 40 کیلوییترازوی علمکدار 40 کیلویی کمری

 

خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی برحسب علمک

خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی شامل ترازو علمک دار ساده و ترازوی بدون علمک ساده می گردد که برای این مدل ترازو فروشگاهی برند هایی نظیر ترازو محک ، کمری ، پند ، توزین صدر ، اطلس ، ترازو چینی و ترازو رادین نمونه هایی قابل عرضه دارند.

توضیحات مربوط به خرید ترازوی دیجیتالی ساده فروشگاهی شامل توزین دقیق ، محاسبه ی وزن و قیمت با حافظه ی داخلی که در مواردی از ترازو ها شامل 4 حافظه و در مواردی نیز شامل 40 حافظه و حتی بیشتر می گردد.

این نوع دارای باتری داخلی بوده و توسط برق نیز تغذیه می گردد و معمولا دارای وزن کمی با قابلیت جا به جایی آسان هستند ، از سویی نیز قیمت ترازو در نوع ذکر شده پایین ترین ، قیمت خرید ترازوی دیجیتال به شمار رفته و یکی از پرفروش ترین ترازو ها به شمار می روند.

 

نمایندگی محک

انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیت چاپ داخلی

گروه دوم جهت خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی شامل ترازو پرینتر دار علمک دار و بدون علمک ساده می باشند که دارای چاپگر داخلی بوده و قادر هستند که برای کالاهای وزنی و غیر وزنی تولید فاکتور نموده و اطلاعات فروش را چاپ نمایند.

این گروه خرید ترازوی دیجیتال چاپگر دار شامل ترازوی پند ، ترازوی محک و رادین و توزین صدر می گردد که دارای حافظه ی داخلی بوده و سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل می باشند و امکان انتقال اطلاعات از سیستم ترازو به سیستم های دیگر را ندارند.

 

ترازوی رادین لیبل پرینتر مدل MKII بدون علمکترازوی لیبل پرینتر توزین صدر

انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیت تولید بارکد

نوع سوم جهت خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی شامل خرید ترازوی دیجیتال چاپگر دار با قابلیت تولید بارکد واقعی و اتصال به بارکد خوان و نیز پوز فروشگاهی می باشد ، این گروه ترازو امروزه رواج بیشتری یافته اند و کاربران زیادی را جذب نموده اند ، خرید ترازوی دیجیتال در این نوع به نسبت نوع های دیگر بالا بوده و بخش اعظم خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی را به خود اختصاص داده است.

تولید بارکد واقعی ترازو را در شرایط ارتباط با سیستم های دیگر قرار داده و به کاربر امکان بازیابی اطلاعات، حسابداری و انبار داری دقیق تری می دهد.

خرید ترازوی دیجیتال با تولید بارکد واقعی اطلاعات فروش دستگاه را توسط بارکد به سیستم انتقال داده و فروش را در حسابداری فروش به ثبت می رساند که حالت پیشرفته ی این نوع تولید بارکد تجمیعی می باشد که توسط کابل شبکه یا توسط سیستم WIFI اطلاعات کامل تر را با سرعت بیشتر به سیستم فروش انتقال می دهد و به مراتب کار ساده تر می گردد.

در گروه خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی نوع سوم ، امکان اتصال به بارکد خوان ، شرایط دریافت اطلاعات کالاهای غیر وزنی بارکد دار توسط ترازو دیجیتالی فراهم می گردد.

ترازو قادر است که با اسکن بارکد کالاهای بسته بندی شده ، فاکتور کالا های وزنی و غیر وزنی را به یکجا به کاربر تحویل نماید و این نیز در سرعت عمل و رضایت مشتریان تاثیر گذار است.

نکته ی قابل عرض دیگر در این گروه اشاره به اتصال ترازو به پوز بانکی می باشد که بیشتر تاثیر خود را در گروه ترازوی میوه فروشی به نمایشگر گذاشته است.

زیرا در هایپر میوه ها و یا میوه فروشی های جزء به دلیل عدم استفاده از سیستم حسابداری وجود ترازو با قابلیت های حدودی یک صندوق و نیز اتصال آن به کارت خوان بانکی یک نیاز محسوب می گردد و کاربر با محاسبه ی کالا های مشتری با فشردن کلید چاپ ترازو میوه فروشی ، علاوه بر اینکه اطلاعات را چاپ و تحویل خریدار می دهد.

مبلغ کل را نیز به سیستم کارتخوان بانکی انتقال داده و جمع کل رقم بر روی نمایشگر پوز بانکی قابل مشاهده می باشد و تنها با کشیدن کارت و ورود رمز بدون دخالت کاربر و مشتری تسویه صورت می پذیرد و اشتباهاتی نظیر محاسبه ی غلط و ورود مبلغ اشتباهی به کارت خوان به صورت کامل از بین می رود.

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر                ترازوی لیبل پرینتر رادین مدل MKII علمکدار

انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیت چاپ لیبل

نوع چهارم خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی شامل ترازوی های لیبل پرینتر می گردد که علاوه بر امر توزین و محاسبه ، امور بسته بندی و تیک دار کردن محصولات را بر عهده دارند.

که امروزه در آجیل فروشی ها ، هایپر مارکت ها و حتی میوه فروشی ها و نیز کارخانه ها جهت امور بسته بندی با عنوان ترازوی بسته بندی به کار گرفته می شود.

خرید ترازوی دیجیتال دستگاه با ثبت اطلاعات وزن ، قیمت و قیمت کل بر روی برچسب کاغذی یا کاغذ پشت چسب دار که به لیبل نیز معروف می باشد به همراه بارکد کالا که انتقال دهنده ی اطلاعات ذکر شده می باشد امور بسته بندی را پشتیبانی می نماید و با برچسب ها می توان در پاکت آجیل یا نایلون میوه را بسته و حالت شیک تری به مراحل فروش بخشید.

به صورت کلی نوع چهارم به خرید ترازوی دیجیتال لیبل پرینتر ، ترازو لیبل زن ، ترازوی بارکد پرینتر لیبل دار ، ترازو بارکد زن لیبل زن و یا ترازو برچسب پرینتر معروف می باشند که ترازو بسته بندی را شامل می گردند.

 

انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیت توزین همزمان

نوع پنجمی از خرید ترازوی دیجیتال فروشگاهی نیز وجود دارد که به ترازو پوز اسکیل یا ترازوی کامپیوتری معروف می باشد.

این گروه دارای سیستم کامپیوتری و همزمان توزین هستند که علاوه بر توزین و محاسبه ، امور کامل صندوق فروشگاهی را نیز شامل می گردند و دارای نمایشگر 10 اینچی یا 14 اینچی با نمایشگر دوم مشتری هستند که به صورت کامل تاچ – لمسی عملکرد دارند.

خرید ترازوی دیجیتال پوز اسکیل با نمایشگر گرافیکی بسیار شیک و مدرن توجه زیادی از کاربران را جلب نموده است.

اما نکاتی نظیر قیمت ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل که چندین برابر بالاتر از ترازو فروشگاهی های معمول می باشد و نیز حالت نمایشگر لمسی که در قسمت بالای علمک بوده از مواردی هستند که میزان فروش ترازوی فروشگاهی را کاهش داده و حتی ناچیز نموده است.

 

   

خرید ترازوی دیجیتال بصورت اینترنتی

برای خرید ترازوی دیجیتال بصورت اینترنتی ، ممکن است سایت های زیادی را مشاهده نمایید.

اما همیشه برای خرید ترازوی دیجیتال بصورت اینترنتی باید در نظر داشته باشید که فروشگاه های معتبر و نمایندگی های مجاز را انتخاب نمایید تا بتوانید تجربه خوبی از خرید اینترنتی ترازو داشته باشید.

تمامی کالا ها و خدمات فروشگاه دیجی اسکیل ، بر حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

دیجی اسکیل

خرید ترازوی دیجیتال ارزان

در فروشگاه دیجی اسکیل شما می توانید انواع ترازوی ارزان را مشاهده نمایید. قیمت ترازو بسته به نوع و کاربرد آن تعیین می شود.

شما عزیزان با مراجعه حضوری به فروشگاه دیجی اسکیل قادر خواهید بود نمونه های مختلف خرید ترازوی دیجیتال ارزان قیمت را مشاهده نموده و بسته به نیاز خود مناسب ترین ترازو را خریداری نمایید.

البته در نظر داشته باشید که ترازوی ارزان به معنی کیفیت پایین محصول نیست ، بلکه ما با هدف جلب رضایت مشتریان جهت خرید ترازوی دیجیتال ارزان و با کیفیت آن را ارائه می دهیم.

با توجه به بازار گسترده ی خرید ترازوی دیجیتال و پیشرفت روز افزون آن ، تقاضای خرید ترازوی دیجیتال رو به افزایش بوده و تمایل به خرید ترازو پیشرفته و به روز نیز به همان نسبت در حال افزایش است.

از این رو خرید ترازوی دیجیتال در صنعت توزین ، میان تولید کنندگان ایرانی رقابت شدیدی ایجاد نموده است و هر روز ما شاهد تولید ترازوی جدید در ایران با کیفیت ترازو های خارجی هستیم.

قیمت خرید ترازوی دیجیتالی که در ایران با کیفیت دستگاه های خارجی تولید و عرضه شده است بسیار مناسب بوده و قدرت خرید ترازو دیجیتال را برای کاربران افزایش می دهد.

این در حالی است که قیمت ترازو خارجی با شرایط روز ، بسیار بالا بوده و این نظر کاربران را به سمت خرید ترازوی دیجیتال ایرانی سوق می دهد.

خرید ترازوی دیجیتال در تمامی گروه های فروشگاهی ، صنعتی ، گرمی و باشگاهی بازار بزرگی دارد و برند های ایرانی نیز در این عرصه فعالیت های چشم گیری داشته اند.

تنها گروهی که توسط مهندسین ایرانی نمونه در بازار ندارد ترازوی آزمایشگاهی و حتی ترازوی گرمی است که هنوز هیچ تولید کننده ی ایرانی در این صنعت نمونه ای ارائه و تولید نکرده است و همچنان ترازو آزمایشگاهی و ترازو گرمی به طور کامل از کشور های چین ، تایوان ، ژاپن ، اسپانیا و آلمان و نیز انگلیس و دیگر کشور ها وارد ایران می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *