مقالات

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس یک ترازوی دیجیتال فروشگاهی با قابلیت های ویژه و جدید و متنوع می باشد که از سری شاهکارهای جدید و بروز تولید شکت محک می باشد . با اسم معروف ترازوی محک مدل 15000 پلاس تمامی کاربران عزیزمان آشنا هستند چرا که این ترازوی تازه و جدید تولید شده شرکت محک در دو توزین 35 و 50 کیلوگرم موجود می باشد .

ترازوی محک 15000 پلاس

مشخصات فنی ترازوی محک 15000 پلاس :

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس دارای دقت 2 گرم که دقتی بالا و قابل قبول است که البته دقت ترازوی محک به در خواست کاربران قابلیت تنظیم به 1 و 5 و 10 را نیز دارد . ترازوی محک 15000 پلاس با داشتن قابلیت های جدید از کارایی بسیار بالایی برخور دار است که همزمان با کیفیت ترازو ، قیمت ترازوی محک پلاس بسیار ایده آل است .

موارد زیادی در این مدل ترازو افزوده شده است که کاربر را برای کار با ترازوی محک مشتاق و کار را برایش آسان تر می سازد . ترازوی محک 15000 پلاس با دارا بودن صفحه LCD در نمایشگر خود توانایی گزارش برخی اطلاعات مانند داشتن میزان فروش یک نوع کالا در یک روز را دارا می باشد در صورتی که در مدل های قبل ترازوی محک نمایشگر نمایانگر وزن ، قیمت واحد و قیمت کل می بود . داشتن قابلیت مطرح شده در ترازو می تواند کارایی بسیای برای کاربران داشته باشد .

ترازوی محک 15000 پلاس از جمله برند های آشنا و قابل اعتماد در صنعت و تجهیزات می باشد و مورد استفاده ی بسیار زیاد جمع کثیری از فروشگاه ها قرار گرفته است . در ترازوی محک 15000 پلاس نیز با قرار گرفتن موارد بیشتر جهت کاربرد آسان تر مهر تایید دیگری بر قدرت و کیفیت ترازوهای محک خورده است .

از موارد مهمی که در ترازوی محک 15000 پلاس اضافه شده است امکان اتصال به بارکدخوان می باشد . به این صورت که کاربر می تواند در انتهای فاکتور یک بارکد برای تمام اجناس داشته باشد و این در حالی است که در مدل های قبل هر کالا به طور مجزا دارای یک بارکد می بود .

علت محبوبیت ترازوی محک 15000 پلاس :

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس نسل جدید ترازوهای دیجیتالی محک است که از کلیه امتیازات مدل های پیشین به علاوه قابلیت های تازه برخوردار است . قابل استفاده در انواع فروشگاه ها همچون : خواربار فروشی ها ، خشکبار فروشی ها ، شیرینی فروشی ها ، فروشگاه های مواد پروتئینی و گوشتی و غیره… است .

ترازوی محک پرچمدار در عرصه ترازو هستند و بیشترین فروش انواع ترازوهای دیجیتالی فروشگاهی متعلق به شرکت محک مدل 15000 پلاس است که کاربران گرامی می توانند متناسب با شغل خود و کلیه محصولات مورد توزین یکی از این دو مدل توزین ترازو را انتخاب کنید .

ترازوی محک 15000 پلاس یک ترازوی دیجیتالی فروشگاهی جامع و پر کاربرد می باشد . کاربران گرامی دیجی اسکیل با تهیه این ترازوی فروشگاهی می توانند بهترین تجریه آسان و سریع را بدست آورند و جهت امر توزین و رفع کلیه نیاز های فروشگاهی خود کوشا باشند .

اطلاعات عمومی ترازوی محک 15000 پلاس :

ترازوی محک 15000 پلاس  ترازوی محک 15000 پلاس

در ترازوی محک 15000 پلاس به منظور سهولت کارایی پایه های قابل تنظیم ارتفاع در زیر ترازو تعبیه شده است و همانطور که میدانیم نمایشگر های با کیفیت ترازوهای محک از نوع ال ای دی هستند که در ترازو محک مدل 15000 پلاس علاوه بر آن یک نمایشگر ال سی دی تعبیه شده است که به منظور درج اطلاعاتی از قبیل ساعت، تاریخ، نمایش پیام یا به اصطلاح همان شعار فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد .

امکان حافظه ی پارسنگ در ترازوی محک 15000 پلاس در استفاده ی قنادی ها بسیار کارآمد می باشد به این ترتیب که دیگر نیازی نیست مانند گذشته ابتدا جعبه روی سینی ترازو گذاشته شود و وزن صفر شود و مابقی عمل توزین انجام شود با قابیلت ترازوی 15000 محک می توان تعداد جعبه ها و وزن های مختلف را به حافظه ی ترازوی محک داد و هنگام توزین تنها کافی است جعبه مورد نظر ثبت شده در حافظه ی ترازو محک را انتخاب کنیم .

سینی در این ترازوی محک 15000 پلاس ازجنس استیل و به صورت تخت می باشد که البته امکان داشتن سینی لبه دار نیز در صورت تمایل کاربر وجود دارد . اگر هنگام خرید ترازوی محک بخواهید سینی لبه دار را انتخاب نمایید به همراه سینی لبه دار استیل یک عدد سینی تخت از جنس پلاستیک فشرده نیز دریافت خواهید نمود که آن بسته به خواست و کاربرد خریدار از ترازی فروشگاهی محک می باشد .

ترازوی محک 15000 پلاس

با استفاده از ترازوی محک 15000 پلاس کاربر قادر به داشتن انواع گزارش ها می شود . گزارش هایی مانند میزان فروش ریالی در کل روز و یا ماه ، گزارش میزان فروش بر اساس وزن در طی روز و یا گذشت یک ماه ، گزارش موجودی انبار ، گزارش ماهانه ی کالا و همچنین گزارش ریز به ریز فروش روزانه براساس کالا و یا رسید .

خرید ترازوی محک 15000 پلاس از فروشگاه دیجی اسکیل پیشنهاد ویژه ما به شما کاربران گرامی می باشد . بارزترین و در عین حال پر کاربردترین ویژگی ترازوی محک 15000 پلاس داشتن 180 حافظه مستقیم و 6000 تعدا حافظه غیر مستقیم است که از طریق نمایشگر در درسترس قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند برای ثبت و ذخیره سازی اطلاعات مختلف اقلام و اجناس و غیره از این حافظه ها استفاده کنند .

قابل ذکر است که قیمت ترازوی محک 15000 پلاس به نصبت قیمت ترازو در مدل های دیگر تولید شده در این شرکت گران تر می باشد که با توجه به این میزان کیفیت و کارایی کاملا منطقی به نظر می رسد . قابلیت ارتباط با رایانه در ترازوی محک 15000 پلاس از طریق پورت RS 232 و WIFI صورت می گیرد . ترازوی محک 15000 پلاس قابلیت تطبیق با تمامی نرم افزارهای فروشگاهی را دارا می باشد و همچنین امکان اتصال به کارتخوان بانکی و صندوق پول در ترازوی محک 15000 پلاس قرار داده شده است .

قابلیت های بی شمار دیگری در ترازوی محک 15000 پلاس قرار دارد که می تواند آن را به عنوان یک انتخاب مطمئن در خرید ترازو معرفی نماید . مدت گارانتی در نظر گرفته شده برای ترازوی محک 15000 پلاس 24 ماه می باشد که به طور کامل خیال شما را از تعمیر ترازو راحت می کند . از دیگر مزیت های قابل اشاره در ترازوی محک 15000 پلاس امکان چاپ بارکد سطر در فاکتور می باشد که در 4 حالت مختلف صورت می گیرد . در ترازو قابلیت تعریف گروه های تخفیف و مالیات نیز قرار داده شده است .

خرید ترازوی محک 15000 پلاس از دیجی اسکیل :

ترازوی محک 15000 پلاس

جهت خرید دو مدل ترازوی محک 15000 پلاس از سایت اینترنتی دیجی اسکیل بروی لینک های زیر کلیک کنید تا با آسودگی و اطمینان کامل ثبت خرید خود را نهایی نمایید و درب محل مورد نظرتان ترازوی دیجیتال فروشگاهی را دریافت نمایید .

ترازوی محک 15000 پلاس 50 کیلویی

ترازوی محک 35 کیلویی مدل 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس

توانایی های ترازوی محک 15000 پلاس تنها به موارد بیان شده ختم نمی شود ویژگی های قابل توجه دیگری همچون :

  • حرارتی داخلی ترازو که امکان صدور فاکتور فروش و چاپ بارکد سطری و تجمیعی را فراهیم می سازد .
  • پارسنگ ترازو که داراری 6 حافظه است و باعث بدست آوردن وزن خالص کلیه محصولات در حین انجام امر توزین می شود .
  • قابلیت انبارداری ، گزارش گیری روزانه و ماهانه ، گزارش موجودی انبار ، شمارش قطعه ، تعریف گروه برای کالاهای مختلف ، امکان تخفیف ، محاسبه مالیات و برخورداری از سه حافظه مختص مشتری و غیره…
  •  جنس بدنه ترازوی محک 15000 پلاس پلاستیک فشرده ABS می باشد که در برابر رطوبت و ضربه مقاوم است .
  • دارای دو عدد سینی پلاستیکی و سینی استیل است .

ترازوی محک 15000 پلاس

خرید ترازوی محک 15000 پلاس تنها از نمایندگی ترازوی محک امکان پذیر است چرا که به همراه ارائه کارت ضمانت معتبر شرکتی دو سال و ده سال خدمات پس از فروش انجام می شود . دیجی اسکیل به عنوان معتبرترین نمایندگی مرکزی فروش ترازو باسکول محک آماده تحویل سریع ترازوی محک 15000 پلاس به کاربران گرامی می باشد . با خرید از سایت فروشگاهی دیجی اسکیل از خرید ترازوی فیک و قلابی به دور خواهید ماند و ترازوی فروشگاهی اورجینال و با کیفیت با قیمتی مناسب و هم چنین با ارسال رایگان را تجربه خواهید کرد .

دیجی اسکیل فروشگاه اینترنتی مرکزی محک آماده ارائه خدماتی مانند پرسش و پاسخ از انواع ترازوهای محک و قیمت بروز ترازوهای محک و خدمات پس از فروش محصولات محک به کاربران گرامی می باشد . در مورد انواع باسکول های محک می توان گفت خرید از نمایندگی باسکول محک هم به دلایل مذکور بصرفه تر و قابل اعتماد تر خواهد بود .

معرفی ترازوی محک 15000 پلاس توسط کارشناس دیجی اسکیل :

 

 

دیجی اسکیل هفت روز هفته بصورت آنلاین پشتیبان تمامی محصولات شرکت محک خواهد بود ، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان و آرامش قبل از خرید ، هنگام خرید ، بعد از خرید را با ما تجربه کنید ، رضایت کاربران ما رسالت اصلی کاری دیجی اسکیل خواهد بود . ارائه کلیه خدمات پس از فروش دیجی اسکیل به کاربران خود اثبات مسئولیت پذیری و تعهد دیجی اسکیل به کاربران خود می باشد .

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.