مقالات

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس ترازوی دیجیتال فروشگاهی است با قابلیت های ویژه و جدید و متنوع با اسم معروف ترازوی محک 15000 پلاس در دو توزین 35 و 50 کیلوگرم تولیدی تازه و جدید از شرکت مهندسی ترازو محک می باشد. ترازوی محک 15000 پلاس دارای  دقت 2 گرم که دقتی بالا و قابل قبول است که البته دقت ترازوی محک به در خواست کاربران قابلیت تنظیم را دارد.

 

 

 

ترازوی محک 15000 پلاس با داشتن قابلیت های جدید از کارایی بسیار بالایی برخور دار است که همزمان با کیفیت ترازو ، قیمت ترازوی محک پلاس بسیار ایده ال می باشد ، موارد زیادی در این مدل ترازو افزوده شده است که کاربر را برای کار با ترازوی محک مشتاق و کار را برایش آسان تر می سازد.

ترازوی محک 15000 پلاس با دارا بودن صفحه LCD  در نمایشگر خود توانایی گزارش برخی اطلاعات مانند داشتن میزان فروش یک نوع کالا در یک روز را دارا می باشد. در صورتی که در مدل های قبل ترازوی محک نمایشگر نمایانگر وزن ، قیمت واحد و قیمت کل می بود . داشتن قابلیت مطرح شده در ترازو می تواند کارایی بسیای برای کاربران داشته باشد.

 

ترازوی محک 15000 پلاس

 

ترازوی محک 15000 پلاس نسل جدید ترازوهای دیجیتالی محک است که از کلیه امتیازات مدل های پیشین به علاوه قابلیت های تازه برخوردار است و قابل استفاده در انواع فروشگاه ها همچون خواروبار فروشی ها، خشکبارفروشی ها، شیرینی فروشی ها، فروشگاه های مواد پروتئینی و گوشتی و… است. ترازوهای محک پرچم دار در عرصه ترازو هستند و بیشترین فروش ترازوهای دیجیتالی فروشگاهی متعلق به شرکت محک مدل 15000 پلاس است ( ترازوی محک 15000 پلاس ) که کاربران گرامی می توانند متناسب با شغل خود و کلیه محصولات مورد توزین یکی از این دو مدل توزین ترازو را انتخاب کنید.

 

ترازوی محک

ترازوی محک 15000 پلاس از جمله برند های آشنا و قابل اعتماد در صنعت می باشد و مورد استفاده ی بسیار زیاد جمع کثیری از فروشگاه ها قرار گرفته است. در ترازوی محک 15000 پلاس نیز با قرار گرفتن موارد بیشتر جهت کاربرد آسان تر مهر تایید دیگری بر قدرت و کیفیت ترازوهای محک خورده است . از موارد مهمی که در ترازوی محک 15000 پلاس اضافه شده است امکان اتصال به بارکد خوان می باشد. به این صورت که کاربر می تواند در انتهای فاکتور یک بارکد برای تمام اجناس داشته باشد و این در حالی است که در مدل های قبل هر کالا به طور مجزا دارای یک بارکد می بود.

نمایشگر

مشخصات ترازوی محک 15000 پلاس در نمایندگی ترازوی محک

 

  • در ترازوی محک 15000 پلاس به منظور سهولت کارایی پایه های قابل تنظیم ارتفاع در زیر ترازو تعبیه شده است و همانطور که میدانیم نمایشگر های با کیفیت ترازوهای محک از نوع ال ای دی هستند که در ترازو محک مدل 15000 پلاس علاوه بر آن یک نمایشگر ال سی دی تعبیه شده است که به منظور درج اطلاعاتی از قبیل ساعت، تاریخ، نمایش پیام یا به اصطلاح همان شعار فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • امکان حافظه ی پارسنگ در ترازوی محک 15000 پلاس در استفاده ی قنادی ها بسیار کارآمد می باشد به این ترتیب که دیگر نیازی نیست مانند گذشته ابتدا جعبه روی سینی ترازو گذاشته شود و وزن صفر شود و مابقی عمل توزین انجام شود با قابیلت ترازوی 15000 محک می توان تعداد جعبه ها و وزن های مختلف را به حافظه ی ترازوی محک داد و هنگام توزین تنها کافی است جعبه مورد نظر ثبت شده در حافظه ی ترازو را انتخاب کنیم.

  • سینی در این ترازوی محک 15000 پلاس ازجنس استیل و به صورت تخت می باشد که البته امکان داشتن سینی لبه دار نیز در صورت تمایل کاربر وجود دارد. اگر هنگام خرید ترازوی محک بخواهید سینی لبه دار را انتخاب نمایید به همراه سینی لبه دار استیل یک عدد سینی تخت از جنس پلاستیک فشرده نیز دریافت خواهید نمود که آن بسته به خواست و کاربرد خریدار از ترازی فروشگاهی محک می باشد.

 

  • با استفاده از ترازوی محک 15000 پلاس کاربر قادر به داشتن انواع گزارش ها می شود . گزارش هایی مانند میزان فروش ریالی در کل روز و یا ماه ، گزارش میزان فروش بر اساس وزن در طی روز و یا گذشت یک ماه ، گزارش موجودی انبار ، گزارش ماهانه ی کالا و همچنین گزارش ریز به ریز فروش روزانه براساس کالا و یا رسید.

پلاس سفید15000

  • بارزترین و در عین حال پر کاربردترین ویژگی ترازوی محک 15000 پلاس داشتن 180 حافظه مستقیم و 6000 تعدا حافظه غیر مستقیم است که از طریق نمایشگر در درسترس قرار خواهد گرفت و کاربران میتوانند برای ثبت و ذخیره سازی اطلاعات مختلف اقلام و اجناس و غیره از این حافظه ها استفاده کنند. قابل ذکر است که قیمت ترازوی محک 15000 پلاس به نسب قیمت ترازو در مدل های دیگر تولید شده در این شرکت گران تر می باشد که با توجه به این میزان کیفیت و کارایی کاملا منطقی به نظر می رسد.

 

  • قابلیت ارتباط با رایانه در ترازوی محک 15000 پلاس از طریق پورت RS 232  و WIFI صورت می گیرد . ترازوی محک 15000 پلاس قابلیت تطبیق با تمامی نرم افزارهای فروشگاهی را دارا می باشد و همچنین امکان اتصال به کارتخوان بانکی و صندوق پول در ترازوی محک 15000 پلاس قرار داده شده است .قابلیت های بی شمار دیگری در ترازوی محک 15000 پلاس قرار دارد که می تواند آن را به عنوان یک انتخاب مطمئن در خرید ترازو معرفی نماید . مدت گارانتی در نظر گرفته شده برای ترازوی محک 15000 پلاس 24 ماه می باشد که به طور کامل خیال شما را از تعمیر ترازو راحت می کند.

 

  • از دیگر مزیت های قابل اشاره در ترازوی محک 15000 پلاس امکان چاپ بارکد سطر در فاکتور می باشد که در 4 حالت مختلف صورت می گیرد . در ترازو قابلیت تعریف گروه های تخفیف و مالیات نیز قرار داده شده است .

جهت خرید ترازوی محک 15000 پلاس کلیک کنید

 

ترازوی محک 15000 پلاس 50 کیلویی

ترازوی محک 35 کیلویی مدل 15000 پلاس

 

ترازوی محک 15000 پلاس در دیجی اسکیل

 

توانایی های ترازوی محک 15000 پلاس تنها به موارد بیان شده ختم نمی شود ویژگی های قابل توجه دیگری همچون : چابگر حرارتی داخلی ترازو که امکان صدور فاکتور فروش و چاپ بارکد سطری و تجمیعی را فراهیم می سازد و پارسنگ ترازو که داراری 6 حافظه است و باعث بدست آوردن وزن خالص کلیه محصولات در حین انجام امر توزین می شود و  قابلیت انبارداری، گزارش گیری روزانه و ماهانه، گزارش موجودی انبار، شمارش قطعه، تعریف گروه برای کالاهای مختلف، امکان تخفیف، محاسبه مالیات و برخورداری از سه حافظه مختص مشتری و غیره.

جنس بدنه ترازوی محک 15000 پلاس پلاستیک فشرده ABS می باشد که در برابر رطوبت و ضربه مقاوم است و دارای دو عدد سینی پلاستیکی و سینی استیل است.

ترازوی محک 15000 پلاس یک ترازوی دیجیتالی فروشگاهی جامع و پر کاربرد می باشد که کاربران با تهیه این ترازوی فروشگاهی می توانند بهترین تجریه آسان و سریع را بدست آورند و جهت امر توزین و رفع کلیه نیاز های فروشگاهی خود کوشا باشند.

 

ترازوی محک 15000 پلاس

 

خرید ترازوی محک 15000 پلاس تنها از نمایندگی ترازوی محک امکان پذیر است چرا که به همراه ارائه کارت ضمانت معتبر شرکتی دو سال و ده سال خدمات پس از فروش انجام می شود. دیجی اسکیل به عنوان معتبرترین نمایندگی مرکزی فروش ترازو باسکول محک آماده تحویل سریع ترازوی محک 15000 پلاس به کاربران گرامی می باشد ، با خرید از دیجی اسکیل از خرید ترازوی فیک و قلابی به دور خواهید ماند و ترازوی فروشگاهی اورجینال و با کیفیت با قیمتی مناسب و هم چنین با ارسال رایگان را تجربه خواهید کرد.

دیچی اسکیل فروشگاه اینترنتی مرکزی آماده ارائه خدماتی مانند پرسش و پاسخ از انواع ترازوهای محک و قیمت به روز ترازوهای محک و خدمات پس از فروش تراوزهای محک به کاربران گرامی می باشد.

 

دیجی اسکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *