مقالات

نمایندگی ترازوی رادین 09122076310

ترازوی رادین 70 کیلویی مدل 8800 WiFi

نمایندگی ترازوی رادین در سرتاسر کشور یکی از معتبرترین فروشگاه ها جهت تهیه و خرید انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین می باشد ، فروشگاه دیجی اسکیل مفتخر است که تحت عنوان رسمی نمایندگی ترازوی رادین و دفتر فروش مرکزی ترازوی رادین در تهران با سابقه کاری درخشان 20 ساله مستمر و هدفمند در عرصه تجهیزات فروشگاهی و صنعتی توزین و سنجش تمامی محصولات شرکت رادین را در فروشگاه خود به کاربران گرامی دیجی اسکیل عرضه می دارد .

فعالیت رسمی شرکت آروین دوساری با نام تجاری رادین با هدف تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی در سال 1389 آغاز شده است . پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های متعدد هم اکنون توانسته است هم ردیف فعالان صاحب نام این صنعت حرکت کند و ضمن عرضه محصولات متنوع مطابق با فرهنگ و رفتار ایرانی ، جایگاه قابل قبولی در بازار و فعالین این صنف به دست آورد .

افتخار اصلی شرکت رادین ، تولید کالای ایرانی با بهره گیری از دانش فنی مهندسان این مرز و بوم ، ایجاد اشتغال و کارآفرینی و رونق بخشیدن به صنایع وابسته این صنعت است .

معرفی نمایندگی ترازوی رادین در تهران :

نمایندگی ترازوی رادین

فروشگاه دیجی اسکیل به عنوان نمایندگی رادین ، تحت نظارت مستقیم شرکت آروین دوساری با نام تجاری رادین در زمینه فروش انواع محصولات برند رادین فعالیت دارد و هر گونه تغییر قیمت محصولات برند رادین در فروشگاه دیجی اسکیل تنها طبق تعرفه مصوب شده شرکت رادین خواهد بود. فروشگاه دیجی اسکیل جهت سهولت بررسی انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین در سایت digiscale شرایطی فراهم ساخته تا کاربران امکان مقایسه و سنجیدن کمیت و کیفیت انواع ترازوهای فروشگاهی رادین را داشته باشند .

هدف اصلی فروشگاه دیجی اسکیل از فراهم ساختن چنین شرایطی عرضه محصولات تولید داخلی کشور عزیزمان ایران و جلب رضایت کاربران در مورد خرید اینترنتی می باشد ، رضایت کامل کاربران فروشگاه دیجی اسکیل درباره خرید اینترنتی انواع ترازوهای رادین از سایت digiscale سرلوحه کاری و تعهد فروشگاه دیجی اسکیل به کاربران خود است .

از مزیت های وجود فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی ترازوی رادین می توان به ارائه خدماتی چون : امکان پیگیری خرید قبل و بعد از پرداخت مبلغ ، قیمت مناسب در قیاس با دیگر فروشندگان محصولات شرکت رادین ، پشتوانه کاری موفق در عرضه اینترنتی ، داشتن مشتریان حقیقی و حقوقی در سرتاسر ایران و غیره… اشاره کرد .

انواع ترازو در نمایندگی ترازوی رادین :

نمایندگی ترازوی رادین

ترازوهای دیجیتال فروشگاهی نمایندگی ترازوی رادین مشتمل بر 16 مدل ترازوی فروشگاهی ی باشد که تنوع بسیار در مدل های ترازوی دیجیتال و زیبایی ظاهری ترازو فروشگاهی رادین در کنار کیفیت و قابلیت های بی نظیر آن موجب شده تا مشتريان زيادي از محصولات برند رادین استقبال كنند و آن را به عنوان اولويت خرید خود قرار دهند .

انواع ترازوهای رادین در مدل‌ ها و توانایی‌ های گوناگون ساخته شده‌اند . دو دسته اصلی در تقسیم‌ بندی ساختاری انواع ترازوی دیجیتال رادین وجود دارد که نوع نخست ترازوی علمکدار رادین است و دیگر نوع ، ترازوی بدون علمک آن است . انواع ترازوی علمکدار رادین نیز به دو دسته تقسیم می‌ شوند که در یک نوع آن صفحه کلید و نمایشگر بر روی علمک ترازوی رادین قرار گرفته و در نوع دیگر آن فقط نمایشگر بر روی علمک قرار گرفته و صفحه کلید آن در پایین و جلوی سینی ترازو قرار دارد .

انواع ترازو رادین که سیستم نمایشگر و صفحه کلید آن ها بر روی علمک قرار گرفته ، مناسب کسب‌ و کارهایی هستند که با آب سر و کار دارند و در فروش کالاهای مرطوبی مثل سبزی و ماهی و مرغ و میادین میوه و تره بار و غیره… فعالیت دارند . فروشندگان کالاهای خشک از هر کدام از انواع ترازوی دیجیتال رادین می‌ توانند در کار و کسب خود استفاده کنند .

با قابلیت های ویژه ترازو در نمایندگی ترازوی رادین آشنا شوید :

نمایندگی ترازوی رادین

توزین در اوزان 70 کیلوگرم و 40 کیلوگرم ، قابلیت تنظیم دقت ترازو به 1 و 2 و 5 و 10 گرم ، ترازوی لیبل زن (لیبل پرینتر) رادین ، تولید برچسب ، دارای چاپگر حرارتی داخلی ، امکان چاپ بارکد سطری و تجمیعی ، دارای 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیر مستقیم ، 4 گیگابایت حافظه جانبی ، نگهداری فاکتورها در حافظه دستگاه به مدت 6 ماه ، تنوع در گزارش گیری ، بروزرسانی نرم افزار از طریق USB ، جنس بدنه تمام فلز مستحکم و علمکدار ، جنس بدنه پلاستیک مستحکم ABS علمکدار و بدون علمک .

قابلیت اتصال به کارتخوان و بارکدخوان ، قابلیت اتصال به صندوق فروشگاهی و کشوی پول ، قابلیت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ، پشتیبانی همزمان از سه مشتریا ، مکان صدور فاکتور فروش و مرجوعی و چاپ مجدد ، مجهر به قفل زمانی ، طراحی صفحه کلید (کیبورد) و چاپگر در قسمت بالای ترازو ، طراحی صفحه کلید (کیبورد) و چاپگر در قسمت پایین ترازو ، عملکرد با برق و باتری داخلی پشتیبان ، قابليت حسابداري ، محاسبه ماليات و انبارداري ، نمایشگر دو طرفه LED و LCD ، دارای پورت های رابط RS232 , PS2 , USB , CASH .

امکان تعریف مدیر پیش فرض به همراه 3 کاربر، دارای نمایشگر led دو طرفه ، نمایش 5 رقم وزن ، 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل ،چاپ در فاکتور با علایم وزن 5 رقم ، قیمت واحد 7 رقم و قیمت کل 8 رقم ،قابلیت PJA (ارسال گزارشات به تلفن همراه)،ارسال SMS فاکتور فروش ، تعداد فاکتور مرجوعی ، فروش کلی ، وزن کل ، مبلغ کل مرجوعی ، میزان تخفیف ،18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش .

خرید ترازو دیجیتال از نمایندگی ترازوی رادین :

نمایندگی ترازوی رادین

خرید ترازو رادین در نمایندگی تراوی رادین از هر نوعی که باشد نیازهای فروش شما را برای مدت‌ های طولانی برطرف خواهد ساخت . برای خرید ترازوی دیجیتال رادین ابتدا ظرفیت مورد نیاز خود را مشخص کنید . اینکه شما نیاز به خرید ترازوی رادین 70 کیلوگرمی دارید یا ترازوی رادین 40 کیلوگرمی نیز برای شما کافی است ، اولین گزینه برای انتخاب و خرید از نمایندگی ترازوی رادین است .

هم چنین انتخاب ساختار ترازو نیز مورد مهمی است و اینکه خرید ترازو رادین شما باید از نوع علمکدار باشد تا سیستم سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری ترازوی شما از دسترس آب و رطوبت دور بماند ، یا اینکه خرید ترازو رادین بدون علمک هم برای شما کفایت می‌کند .

در مرحله بعد باید به ویژگی‌ های نرم‌ افزاری ترازوی دیجیتال رادین توجه کنید مانند اینکه : پرینتردار بودن یا نبودن ، لیبل زن باشد یا خیر ، قابلیت WiFi داشته باشد یا خیر و یا اینکه می خواهید یک ترازو سیم کارتی رادین را در فروشگاه خود داشته باشید ، توجه به تمام موارد ذکر شده نقش مهمی در انتخاب و خرید ترازوی دیجیتال رادین در نمایندگی ترازوی رادین دارد .

خدمات پس از فروش نمایندگی ترازوی رادین :

نمایندگی ترازوی رادین

نصب و راه اندازی دستگاه ترازو رادین به همراه آموزش که شامل تنظیمات ترازوی رادین می شود و گارانتی کردن ترازو نیز از جمله خدمات فروش و پس از فروش دیجی اسکیل نمایندگی ترازوی رادین است . مشاوران متعهد ، کارشناسان فروش با تجربه و تکنسین های متخصص فروشگاه دیجی اسکیل همیشه آماده پاسخگویی به تمامی سوالات کاربران در مورد ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین می باشند و تا به نتیجه دلخواهتان برسید در کنار شما خواهند ماند .

از اصلی ترین نقاط قوت فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی ترازوی رادین ، کیفیت خدمات پس از فروش و سرعت پاسخگویی کارشناسان هنگام مواجه شدن کاربران با مشکل در ترازوهای رادین می باشد . دیجی اسکیل نمایندگی رادین ، ترازو را یک کالای خدمت محور دانسته و استمرار ارتباط با مشتریان و رفع سریع معایب را سرلوحه کاری خود قرار داده است .

توجه شما را به یک نکته دیگر نیز جلب می‌ کنیم و آن اینکه خرید ترازو رادین را از نمایندگی ترازوی رادین انجام دهید که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی رادین نیز بتواند شما را یاری کند و فروشگاه دیجی اسکیل با داشتن تعمیرکاران ورزیده ، نیاز شما را به تعمیر ترازوی رادین برطرف خواهد ساخت .

محصولات شرکت رادین در فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی تراروی رادین با تضمین کیفیت و اصالت کالا و هم چنین 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به کاربران ارائه می شود . از دیگر محاسن پشتیبانی ترازوی رادین می توان به عمر مفید بالای قطعات و همین طور قیمت مناسب قطعات مصرفی به واسطه تولید داخلی بودن دستگاه اشاره نمود .

قیمت ترازو دیجیتال در نمایندگی ترازوی رادین :

ترازوی رادین

شرکت رادین دارای تنوع محصولات توزین و سنجش بسیاری می باشد بنابراین قیمت ترازوهای رادین برای مدل های مختلف با توجه به امکانات ، ویژگی ها و قابلیت های خاص هر مدل از ترازوهای دیجیتال رادین ، متفاوت خواهد بود ، جهت درک بهتر به این مثال توجه فرمایید : قیمت ترازو لیبل زن رادین مدل ام کا تو (MKII) با قیمت ترازوی رادین مدل 6700 پلاس در نمایندگی تذازوی رادین یکسان نخواهد بود و با یکدیگر اختلاف قیمت دارند .

فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی ترازوی رادین جهت اطلاع کاربران از بروزترین قیمت انواع ترازوهای رادین تصمیم به ارائه لیست قیمت ترازو رادین در سایت digiscale گرفته است ، چون که مطلع بودن کاربران از قیمت انواع ترازوهای رادین تاثیر بسزایی در انتخاب مدل و در نهایت خرید ترازوهای فروشگاهی رادین خواهد داشت .

جهت اعتمادسازی برای کاربران و اثبات معتبرترین بودن سایت اینترنتی digiscale به عنوان نمایندگی ترازوی رادین اعلام می کنیم سایت اینترنتی دیجی اسکیل در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت ، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد تجارت الكترونیكی می باشد . مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، با اعطای نماد تجارت الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و دارنده نماد تجارت الکترونیکی ، تحت نظارت دستگاه های مسئول ، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد می باشد .

با توجه به گفته های ذکر شده ، اکنون کاربران سایت digiscale می توانند با خیالی آسوده اقدام به خرید انواع ترازوهای فروشگاهی رادین در نمایندگی رادین مانند : ترازو پلاس رادین ، ترازو سیم کارتی رادین ، ترازو لیبل پرینت رادین ، ترازو وای فای رادین و غیره…. در سایت دیجی اسکیل نمایند . در صورت تمایل نیز کاربران در ساعات و روزهای اداری با مراجعه به فروشگاه دیجی اسکیل ، دفتر فروش ترازوی رادین در تهران خرید حضوری و بازدید از انواع ترازوهای فروشگاهی رادین را انجام دهند .

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

بعد از معرفی انواع ترازوهای رادین در نمایندگی ترازوی رادین حالا میخاهیم یک محصول دیگر تحت عنوان باسکول های دیجیتال پیام توزین را هم به کاربران فروشگاه دیجی اسکیل معرفی نماییم : عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین یعنی آموزش کار با ترازو ی دیجیتالی پیام توزین بسیار راحت است . شرکت پیام توزین ، محصولات خود را به گونه ای استاندارد طراحی کرده است تا تمامی اقشار بتوانند از آن استفاده صحیح را داشته باشند .

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.