مقالات

نمایندگی باسکول محک

نمایندگی باسکول محک

نمایندگی باسکول محک معتبر ترین مرکز جهت خرید باسکول های محک  می باشد. شرکت توزین توان سنجش (محک) همواره با تولید انبوه باسکول های دیجیتالی و صنعتی با کیفیت نزدیک به یک قرن و با در نظر گرفتن رضایتمندی مشتریان بیش از 60  درصد فروش باسکول در بازار ایران را انجام میدهد و این افتخار بزرگی است که کالای ایرانی با کیفیت را به بازار عرضه داریم.

نمایندگی باسکول محک همواره تمام تلاش خود را در جهت شناخت بهتر باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک به کار می برد ، همانگونه که بر کسی پوشیده نیست باسکول های محک به دلیل عمر طولانی و مقاومت و مستحکم بودن مورد استقبال بسیار زیاد مشتریان می باشند.

نمایندگی باسکول محک هم پای شرکت محک در عرضه محصولات محک به مشتریان خود فعالیت داشته و دقیق ترین مشاور در خرید باسکول و دیگر محصولات محک خواهد بود. باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک در وزن های مختلف تولیدمی شوند تا با توجه به نیاز مشاغل مختلف قابل ارائه باشند. انواع توزین باسکول های محک عبارتند از : 200 کیلویی و 300 کیلویی و 500 کیلویی و 1 تن و 1/5 تن می باشند.

 

انواع مدل های باسکول در نمایندگی باسکول محک

 

نمایندگی باسکول محک

 

انواع مدل های باسکول محک در نمایندگی باسکول محک شامل : باسکول محک ثابت ، باسکول محک دیواری و باسکول محک متحرک درر دو گروه باسکول محک چرخدار و باسکول محک بدون چرخ می باشند. باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک تک لودسل هستند که این لودسل چهار پر صنعتی در مرکز سینی توزین قرار دارد.

1-باسکول محک ثابت : پر فروش ترین مدل باسکول دیجیتالی و صنعتی محک در نمایندگی باسکول محک می باشد و طراحی آن به صورت علمک دار بوده یعنی نمایشگر این باسکول بروی بدنه آن قرار دارد و امکان جدا سازی نمایشگر از خود باسکول وجود ندارد و تمامی سیستم توزین در یک جا تعبیه شده و کاربران می تواند به آسانی توزین کلیه اقلام وزنی و غیر وزنی خود را انجام دهند.

نمایندگی باسکول محک

2-باسکول محک دیواری : باسکول دیجیتالی و صنعتی بدون علمک و یا نمایشگر دیواری هستند و به باسکول پرتابل محک در نمایندگی باسکول محک معروف هستند که امکان جا به جایی نمایشگر را داردند برای مثال کاربران می توانند نمایشگر این مدل باسکول محک را بروی دیوار نصب نمایند و یا بروی زمین کنار سینی توزین قرار دهند و یا بروی میز کار خود گذاشته و توزین کلیه مواد و محصولات خود را کنترل نمایند.

نمایندگی باسکول محک

3-باسکول محک متحرک : در این مدل از باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک نمایشگر بر روی پایه ی اکویی (سه پایه) قرار دارد و توسط یک سیم رابط به طول 4 متر به متصل به سینی توزین باسکول است البته قابلا ذکر است که به درخواست کاربران در نمایندگی باسکول محک امکان افزایش طول این سیم رابط وجود دارد. جا به جایی نمایشگر این باسکول به آسانی امکانپذیر می باشد.

نمایندگی باسکول محک

4- باسکول محک چرخدار : در این نوع از باسکول های محک در قسمت پایین باسکول 4 عدد چرخ تعبیه شده است جهت سهولت در جابجایی آسان باسکول، که با توجه به هر شغلی و محیط کاری یکی از این نوع باسکول ها در نمایندگی باسکول محک انتخاب می شوند.

نمایندگی باسکول محک

 

ترازو و باسکول محک در نمایندگی باسکول محک

 

شرکت محک برای تمامی باسکول های دیجیتالی و صنعتی خود چرخ یا گاری بصورت استاندار و تراز شده  تولید می کند که در قسمت زیرین کفه ی توزین قرار می گیرد و امکان توزین استاندارد را فراهم می کند. در مورد چرخ های باسکول محک در نمایندگی باسکول محک باید گفت به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول : باسکول هایی که در شرکت محک به صورت فابریک چرخ ها به خود باسکول جوش داده می شود و دیگر کاربر قادر به جدا سازی این چرخ ها از باسکول نمی باشند و البته نسبت به چرخ های دیگر قیمتشان هم مناسب تر است.

دسته دوم : گاری چرخ دار استانداری که در کارخانه محک  تولید شده و به صورت چهار پایه است و نحوه استفاده ی آن به این گونه است که کاربر در زمان مورد نیاز جهت جا به جایی باسکول محک آن را بروی این گاری چرخ دار یا همان چهار پایه قرار می دهد و امر جا به جایی باسکول به آسانی انجام می شود و قابلیت جدا سازی از باسکول محک را دارد که البته قیمت آن نسبت به قبلی بالاتر است.

و نوع چرخ های باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک معرفی شده در نمایندگی باسکول محک به دو نوع تقسیم می شوند ، نوع اول چرخ معمولی باسکول محک و نوع دوم چرخ پاترولی باسکول محک که با توجه به نوع چرخ انتخاب شده توسط کاربران قیمت آن هم تغییر می کند.

از ویژگی های بارز و مهم دیگر باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک می توانیم به دقت توزین آن یعنی 10 گرم اشاره کرد که برای توزین مواد حساس بسیار مناسب است و هم چنین ابعاد سینی باسکول های محک که کوچکترین ابعاد این سینی ها 50*50 می باشد و نوع سینی باسکول های محک در دو نوع سینی گالوانیزه و سینی استیل مناسب با مشاغل مختلف طراحی و تولید شده که سینی استیل برای محیط های مرطوب و سینی گالوانیزه برای محیط های خشک در نمایندگی باسکول محک توصیه می شوند.

جهت خرید باسکول 500 کیلویی متحرک محک گالوانیزه مدل MDS13000 هم اکنون در سایت اینترنتی دیجی اسکیل اقدام نمایید.

دیجی اسکیل نمایندگی باسکول محک همواره در تلاش است که با شفاف سازی و قابل درک بودن و مشاوره ای متناسب با نیاز و شغل کاربران برای خرید و تهیه باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک امکان خریدی مطمعن و آگاهانه و خردمندانه را برای کاربران فراهم سازد ، ما در کنارتان خواهیم بود تا شما آسوده خاطر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *