مقالات

ساختار باسکول پیام توزین

ساختار باسکول پیام توزین

ساختار باسکول پیام توزین یکی از موارد مهمی است که کاربران نیازمند اطلاعات مفید و سودمند از آن ها می باشند. شرکت پیام توزین با سابقه ی در خشان 15 ساله فعالیت در زمینه تولید باسکول های صنعتی و دیجیتال با کاربری فروشگاهی و در مدل های چرخدار و ثابت با در نظر گرفتن کیفیت و تنوع بالای محصولات و هم چنین در اولویت قرار دادن نیازهای مشتریان خود پرچمدار در عرصه تولید باسکول های مقرون به صرفه با ساختار ظاهری مستحکم و بسیار قوی می باشد.

شرکت باسکول سازی پیام توزین با مدیریت سوران پیامی، تمامی محصولات خود را با 14 ماه گارانتی بدون قید و شرط و خدمات پس از فروش گسترده مادام العمر به کاربران خود عرضه می دارد. انواع محصولات قابل ارائه توسط این برند خوشنام در وزن های متفاوتی می باشد که جوابگوی غالب کسب و کارهای فروشگاهی و سیار و غیره … می باشند.

باسکول پیام توزین با تنوع بالا و کاربری فروشگاهی در گروه باسکول دیجیتال قرار گرفته است ، باسکول دیجیتال پیام توزین در واقع یک باسکول اقتصادی است که با سازه های سبک تر طراحی شده است که در مجموع موجب می گردد قیمت باسکول بسیار ایده ال تعیین شود این در حالی است که کیفیت توزین باسکول دیجیتالی نیز ایده ال بوده و در عملکرد توزین اختلال ایجاد نمی نماید.

باسکول پیام توزین بیشتر شرایط فروشگاهی داشته و برای کارهای سبک توصیه می گردد و عموما به عنوان باسکول پرتابل استفاده می گردد که به دلیل وزن پایین باسکول به راحتی می توان جا به جا نمود و به صورت سیار از باسکول دیجیتال استفاده کرد ، اندازه و ابعاد باسکول به گونه ای طراحی شده است که کمترین سازه را مورد استفاده قرار دهد این امر موجب شده است که باسکول پیام توزین یک باسکول ارزان قیمت و با کیفیت شناخته شود.

ساختار باسکول پیام توزین

 

ساختار باسکول پیام توزین و انواع آن

 

 • باسکول 100 کیلو گرم پیام توزین مدل TS100

باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100 آخرین نمونه از باسکول های صنعتی پیام توزین است که با ظرفیتی اندک و در ابعادی کوچک عرضه شده است. این باسکول از بدنه ای تمام فلزی بهره می برد، که استحکام را برای باسکول نتیجه می دهد. عمر مفید و طولانی برای دستگاه های صنعتی یکی از شاخص های بسیار مهم برای آنهاست. 20 گرم میزان دقت باسکول TS100 است که به گفته شرکت سازنده می توان آن را تنظیم هم کرد. نمایشگر باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100 بر روی علمکی به ارتفاع 30 سانتیمتر و درون محفظه ای فلزی تعبیه شده است.

 • باسکول 100 کیلو گرم پیام توزین مدل مارال TM100

باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TM100 مارال با یک تفاوت در ساختار، در قیاس با مدل TS100 عرضه شده است. و آن هم داشتن علمک تاشو است. بدون شک می توان از این قابلیت استفاده های سودمندی کرد. برای مثال به هنگام جابجایی بسیار کارآمد خواهد بود. باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TM100 از بدنه و سینی فلزی ساخته شده است که استحکام لازم را به دستگاه می دهد. 100 کیلوگرم ظرفیت توزین در این باسکول است که با دقتی 20 گرمی همراه شده است. سینی 30×40 سانتیمتر اندازه دارد و 30 سانتیمتر هم ارتفاع علمک است.

 • باسکول 100 کیلو گرم پیام توزین مدل آریا TA100

باسکول پیام توزین 100 کیلویی تاشو مدل TA100 یکی دیگر از انواع باسکول 100 کیلویی شرکت پیام توزین است که بزرگ ترین خصوصیت آن تاشو بودن آن است. این باسکول را هم می توان باسکول صنعتی نامید و هم باسکول فروشگاهی. با ظرفیت توزین 100 کیلوگرم و دقت 20 گرم، این مدل از باسکول پیام توزین را می توان یک باسکول سبک و دیجیتالی مطلوب توصیف کرد. داشتن بدنه ای فلزی که نمایشگری از نوع LCD سه تکه دو طرفه دارد که درون کلگی استیل تعبیه شده است، نمای ظاهری باسکول پیام توزین را شکل داده است.

 • باسکول 150 کیلو گرم پیام توزین مدل TS150

باسکول 150 کیلویی پیام توزین مدل TS150 باسکولی علمک دار و ثابت است. با توجه به ظرفیت توزینش در ابعادی کوچک ساخته شده است. اندازه کفه سینی باسکول TS150 برابر با 40×40 سانتیمتر است. باسکول از بدنه ای فلزی تهیه شده است که در برابر نفوذ گرد و غبار نیز مقاوم است و شرکت سازنده توصیه استفاده از باسکول را در محیط های پر گرد و غبار داده است. این باسکول با دقت 20 گرم ساخته شده است و می توان حساسیتش را تنظیم کرد. ضمن آنکه طبق مدل، نهایت ظرفیت اندازه گیری در این مدل 150 کیلوگرم است.

 • باسکول 200 کیلو گرم پیام توزین مدل TS200

باسکول 200 کیلویی پیام توزین مدل TS200 باسکولی کوچک و کم ظرفیت است که می تواند نیاز مشاغل کوچکی همچون قنادی ها و سبزی فروشی ها و انبارها را مرتفع کند. این باسکول دیجیتالی و ثابت، تماما از فلز ساخته شده است و با رنگ ضدخش پوشانده شده است. از نمایشگر LED سه تکه در این مدل استفاده شده است که مخصوص شرکت پیام توزین عنوان شده است. این نمایشگر درون محفظه ای فلزی قرار دارد تا از آسیب های احتمالی دور بماند. سینی باسکول به رنگ مشکی در آمده است و با ابعادی 40×50 سانتیمتر آماده وزن کردن است.

 • باسکول 300 کیلو گرم پیام توزین مدل TS300

باسکول 300 کیلویی پیام توزین مدل TS 300 زمینه های کاربردی فراوانی دارد. از کسب و کارهای سیار گرفته تا عمده فروشی ها و ابزار فروشی ها و کشاورزان و انبارها و غلات و میوه و سبزی فروش ها. این باسکول صنعتی 300 کیلویی، قادر است تا وزن 300 کیلوگرم را اندازه بگیرد. حساسیتی که برای این مقدار به خرج می دهد 100 گرم است. به همراه نمایشگر سه تکه LCD می تواند قیمت و مبلغ کل را نمایش دهد. نمایشگر درون محفظه ای فلزی و دردار گنجانده شده است که آن را از آسیب دور نگه می دارد. باسکول فلزی پیام توزین دارای سینی یا کفه ای در ابعاد 50×60 سانتیمتر است. با ستونی به ارتفاع 60 سانتیمتر.

 • باسکول 300 کیلو گرم پیام توزین مدل مارال TM300

باسکول تاشو پیام توزین مدل TM 300 از انواع باسکول‌ گروه صنعتی پیام توزین است که 300 کیلوگرم کالا را با دقت 50 گرم وزن می‌کند. انواع باسکول 300 کیلویی از هر برندی در گروه باسکول‌های فروشگاهی قرار می‌گیرند. و از آنها می‌توان در هر فروشگاه خواروبار و میوه فروشی و حتی در انبارها و تولیدی‌های مختلف استفاده کرد، و بدین ترتیب می‌توان گفت خرید باسکول 300 کیلویی پیام توزین برای هر مکان تجاری و انباری که نیاز به باسکولی با این مقدار ظرفیت دارد، مناسب است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد باسکول پیام توزین قابلیت تا شدن آن است که امکان جا به جایی آسان آن را فراهم می‌کند.

 • باسکول 300 کیلو گرم پیام توزین مدل پلاس TS300

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TS300H از حیث قابلیت، توان و دقت با مدل TS300 برابر است. تفاوت میان این دو نسخه در ارتفاع علمک این مدل از باسکول پیام توزین است که به 75 سانتیمتر رسیده است. این مدل از باسکول دیجیتالی پیام توزین با توانایی توزین 300 کیلوگرم و دقت 100 گرم طراحی شده است. ساختار این باسکول 300 کیلویی ثابت است. چراکه نمایشگر باسکول پیام توزین به بدنه آن چسبیده است. نمایشگری از نوع LCD و سه تکه برای این باسکول دیجیتالی تعبیه شده است که علاوه بر وزن، قادر خواهد بود قیمت را نیز نمایش دهد.

 • باسکول 400 کیلو گرم پیام توزین مدل TS400

باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS 400 از دسته باسکول های صنعتی است که می تواند با قدرت توزین تا وزن 400 کیلوگرم و حساسیت 100 گرم نیاز وزنی واحدها و مشاغل و صنایع گوناگونی مانند صنایع دام و طیور و عمده فروشی ها و کارخانجات و کشاورزان و آهن فروشی ها و انبارها را برطرف کند. این باسکول صنعتی دارای پایه های چرخدار است و از بدنه فلزی بسیار محکمی ساخته شده است و با رنگ ضدخش رنگ شده است. از نمایشگری از نوع LCD موسوم به K15 استفاده می کند و درون محفظه ای فلزی قرار گرفته است تا از گزند هرگونه آسیبی دور بماند. نمایشگر اعداد را زیر نور آفتاب نیز به خوبی نمایش می دهد.

 • باسکول 500 کیلو گرم پیام توزین مدل TS500

باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500 محصولی ساخت ایران است. باسکولی صنعتی و چرخدار که با آجدار کردن چرخ ها امکان استفاده باسکول را در بیرون از محیط های مسقف و در محیط های خاکی نیز فراهم کرده است. این باسکول صنعتی می تواند تا وزن 500 کیلوگرم را با دقت قابل توجه 100 گرم بسنجد. این حساسیت به خوبی می تواند نیاز واحدهای تولیدی و کارخانه ای و عمده فروشی ها و صنایع دام و طیور و غلات و دیگر صنف های مشابه را برطرف کند. سینی باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500 اندازه ای برابر با 70×70 سانتیمتر دارد. بلندی ستون در این مدل همچنان 75 سانتیمتر است

 • باسکول 700 کیلو گرم پیام توزین مدل TS700

باسکول 700 کیلویی پیام توزین مدل TS700 را باید یک باسکول صنعتی کامل دانست. این باسکول پیام توزین با ساختاری فلزی، دقت مناسب و بهره بردن از چرخ برای جایجایی، می تواند گزینه ای معصول برای واحدهای صنعتی و سوله های کارگاهی باشد. باسکول صنعتی پیام توزین همچون انواع باسکول پیام توزین برای رنگ آمیزی باسکول از دو رنگ مشکی و نارنجی استفاده کرده است. باسکول علمک دار است و نمایشگر به صورت یکسرفه روی علمک تعبیه شده است. ارتفاع علمک 75 سانتیمتر است. نمایشگر باسکول پیام توزین از نوع LCD سه خط و یک تکه است، که می تواند نمایش دهنده قیمت نیز باشد.

 • باسکول 1500 کیلو گرم پیام توزین مدل TS1500

باسکول 1/5 تن پیام توزین مدل TS 1500 ساخت شرکت پیام توزین مکریان است و ساختاری صنعتی دارد و استحکام جزء ذاتی آن است. باسکول مدل TS 1500 با ظرفیت توزین 1/5 تن که معادل 1500 کیلوگرم است، می تواند نیاز بسیاری از واحدهای تولیدی و مشاغلی مانند آهنگری و صنایع دام و طیور و عمده فروشی ها و معادن و انبارها را رفع کند. در کنار حساسیت 200 گرمی این دستگاه برای 1/5 تن وزن، اندازه گیری های دقیقی را می توان انتظار داشت. باسکول 1/5 تن پیام توزین مدل TS 1500 دارای 4 چرخ است و رنگ بدنه آن از نوع ضدخش است.

اندازه کفه 120 در 120 سانتیمتر است و محیط کافی را برای قرار دادن اقلام و اجناس و کالاها در ابعاد گوناگون را میسر می کند. نمایشگر باسکول پیام توزین LCD است و درون محافظی قرار گرفته است تا از آسیب در امان بماند. این قابلیت می تواند به استفاده شدن باسکول در محیط های آبی و مرطوب نیز کمک کند. بلندی ستون دستگاه 75 سانتیمتر است. یکی از قابلیت های باسکول TS 1500 داشتن پارسنگ است که امکان محاسبه وزن خالص را فراهم می کند.

 

باسکول 300 کیلویی پیام توزین مدل TS300باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300

 

 

قسمت های مختلف ساختار باسکول پیام توزین

 

 • کابین و محافظ نمایشگر
 • جک نگه دارنده درب کابین
 • نمایشگر
 • گارد باسکول
 • ستون باسکول
 • شاسی باسکول
 • پایه باسکول
 • کقه باسکول جهت توزین
 • چرخ

 

چرا در قطعات داخلی باسکول لودسل نقش اساسی دارد ؟؟؟؟

مشخصات این دسته از باسکول های پیشرفته دیجیتالی؛ تنها به ظاهر آن ختم نمی شود بلکه قطعات داخلی ترازو مهمترین بخش آن محسوب می شود که از طیف گسترده تری برخوردار اند. این قطعات بسیار پیچیده بوده و اصلی ترین وظیفه توزین را بر عهده دارند که عبارتند از لودسل باسکول و برد اصلی باسکول های  دیجیتال. لودسل یا همان سنسور وزن به عنوان قلب ترازو به حساب می آید چراکه وظیفه ی توزین و اعلام وزن به نمایشگر را برعهده دارد.

 

باسکول صنعتی 1/5 تن چرخدار پیام توزین مدل TS1500باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS400باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS500

 

جهت خرید باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300 مشاوره و دریافت قیمت به روز انواع باسکول های پیام توزین با کارشناسان دیجی اسکیل  تماس حاصل فرمائید.

02166086098

02166086112

02166858262

02166858268

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *