شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل به صورت کامل در این قسمت برای مشتریان گرامی فروشگاه دیجی اسکیل توضیح داده می شود، لذا خواهشمندیم قبل از ثبت نهایی کالای مورد نظر خود، حتما شرایط و روش های ارسال کالا را مطالعه فرمائید. فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل در خدمت مشتریان گرامی می باشد مشروط به این که شما عزیزان کلیه قوانین و مقررات و شرایط و تذکرات مذکور را بدون هیچ گونه هک و اصلاح، پذیرا باشید. کاربران گرامی در نظر داشته باشید استفاده شما از فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل به معنای موافقت شما با تمامی این قوانین و مقررات می باشد.

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل چگونه است؟

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

با صراحت کامل اعلام میداریم تمامی قوانین و مقررات ثبت شده در فروشگاه دیجی اسکیل و هم چنین روند کاری دیجی اسکیل برابر با قوانین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تنظیم شده و تمامی کاربرانی که از وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل استفاده می کنند موظف به رعایت قوانین ذکر شده در جهت حفظ امنیت و دستیابی به اهداف ارزشمند می باشند.

روزهای اداری و کاری دیجی اسکیل شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 عصر و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 15 بعدظهر می باشد. جمعه ها و بعلاوه ایامی که در تقویم رسمی کشور ایران تعطیل اعلام شده باشند، جزو روزهای اداری و کاری فروشگاه دیجی اسکیل نمی باشند. روزهای اداری و کاری و یا روزهای غیراداری و کاری فروشگاه دیجی اسکیل که ثبت سفارشات مشتریان گرامی انجام می شود طی 24 الی 48 الی 72 ساعت به باربری، تیپاکس، ترمینال و غیره… طبق درخواست مشتریان تحویل داده می شود.

توجه توجه توجه : ارسال رایگان برای ثبت سفارشات بالای 50000000 میلیون تومان در فروشگاه دیجی اسکیل انجام خواهد شد، هزینه ارسال کالاهای ثبت و خریداری شده در سایت اینترنتی فروشگاه دیجی اسکیل زیر قیمت مذکور به عهده خود مشتریان گرامی می باشد.

انواع شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل 09122076310

یکی از نکاتی که مشتریان گرامی باید هنگام خرید کالا و محصول به آن توجه کنند، انتخاب شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل است. هدف اصلی فروشگاه دیجی اسکیل سهولت خرید برای مشتریان عزیزمان می باشد، بنابراین سعی کرده ایم به جای استفاده از یک شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل، چند روش ارسال کالا و محصولات خریداری شده از سایت فروشگاهی دیجی اسکیل توسط مشتریان را مد نظر قرار دهیم تا مشتریانمان حق انتخاب داشته باشند. در ادامه انواع شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل را برای شما بیان کرده ایم.

1-شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل با تیپاکس :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

یکی دیگر از شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل، تیپاکس می باشد. فروشگاه دیجی اسکیل با شماره گیری نزدیک ترین دفتر نمایندگی شرکت تیپاکس، درخواست خود را اعلام می کند و سپس ماموری از شرکت تیپاکس در محل حاضر می شود و بسته شما را تحویل می گیرد و آن را به دست گیرنده می رساند. مدت زمانی که طول می کشد تا بسته به دست گیرنده برسد، به فاصله مبدا تا مقصد بستگی دارد. اما این زمان بین 1 الی 4 روز کاری می باشد. البته وضعیت بسته به صورت مداوم به گیرنده محصول اعلام می گردد. هزینه ارسال محصول توسط شرکت تیپاکس ثابت نیست و بسته به وزن و مسافت متغییر می باشد.

2-شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل با اتوبوس :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

یکی دیگر از شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل، روش های حمل و نقل کالا توسط اتوبوس است. برخی از کالاها را نمی توان از طریق تیپاکس ارسال کرد و یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری اتوبوس را دارد. در این روش، کالا توسط فروشگاه دیجی اسکیل به باربری اتوبوس تحویل داده می شود. مدت زمانی که طول می کشد تا کالا به دست مشتری برسد، بستگی به فاصله مبدا تا مقصد مورد نظر دارد.

3-شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل با پیک موتوری یا باربری :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

یکی دیگر از انواع شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل، ارسال کالا توسط پیک موتوری یا باربری است. ارسال کالا از این طریق، زمانی مناسب است که فاصله شخص فرستنده و گیرنده کم باشد. متناسب با نوع کالا می توان پیک موتوری و یا شرکت های باربری درون شهری را انتخاب کرد. استفاده از شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل با پیک موتوری با توجه به این موضوع که فروشگاه دیجی اسکیل در استان تهران می باشد، برای ساکنین تهران و حومه پیشنهاد می شود.

4-شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل بصورت حضوری :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

قابل به ذکر است برای مشتریان گرامی ساکن استان تهران و حومه امکان شرایط خرید حضوری انواع محصولات و کالاهای فروشگاه دیجی اسکیل در ساعات و روزهای اداری فراهم می باشد.

توجه نکته مهم در شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل :

شرایط و روش های ارسال کالا در سایت دیجی اسکیل

هر کدام از سرویس دهندگانی که در سایت فروشگاه دیجی اسکیل بیان شده است، متناسب با وزن، جنس، نوع کالا، مسافت و غیره… هزینه ارسال کالا و محصولات خریداری شده توسط مشتریان را مشخص می کنند.