مقالات

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین ، آموزش کار با ترازو ی دیجیتالی پیام توزین بسیار راحت است. فقط کافیست با کلید ها و همچنین قسمت های متفاوت ترازو آشنایی داشته باشید، پس از آن با سه سوت جنس خود را وزن کشی خواهید کرد.

در  عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین لازم به ذکر است که پیام توزین، محصولات خود را به گونه ای استاندارد طراحی کرده است تا تمامی اقشار بتوانند از آن استفاده صحیح را داشته باشند. لذا با بکارگیری باسکول های صنعتی پیام توزین نگران دقت، طرز استفاده، اتمام شارژ، استحکام بدنه و غیره نباشید.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

ما در اینجا سعی داریم به صورت گرافیکی عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین را به شما آموزش دهیم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قبل از هر چیزی نیاز است تا با قطعات، نقشه باسکول و همچنین ساختار ترازوی دیجیتالی پیام توزین آشنایی داشته باشید.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید روشن و خاموش کردن (on/off)

پس از اینکه باسکول پیام توزین را تحویل گرفتید، و آن را طبق نقشه بالا به هم متصل کردید، نوبت روشن کردن آن می رسد. کلیدی که توسط آن باسکول دیجیتالی روشن و خاموش می شود، در زیر کابین نمایشگر قرار دارد. لذا کاربر می تواند با فشار دادن این کلید ترازو را روشن و یا خاموش کند.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید پارسنگ باسکول (TARE)

پارسنگ یا قابلیت صفر کردن باسکول، مفهوم انتقال ترازوی دیجیتال به حالت توزین بدون در نظر  گرفتن اقلام یا شیء روی سینی توزین است. شما می توانید با فشردن کلید پارسنگ که در قسمت کیبرد قرار دارد، عمل پارسنگ را انجام دهید. به طوریکه اگر نمی توانید وزنه ای که بر روی کفه باسکول است را پایین بیاورید، می توانید با فشار دادن این دکمه، وزن جسم را صفر کرده و شیء جدید را به صورت دقیق وزن کنید.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید صفر (ZERO)

اگر ترازو شما خطایی داشته باشد، می توانید بدون نگرانی کلید صفر روی کیبرد را فشار دهید و آن خطا یا ارور ERROR را رفع کنید.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید جمع (ADD)

کلید جمعی که بر روی کیبرد قرار دارد جهت توزین های پی در پی بکار برده می شود. برای مثال اگر بخواهید چندین جسم را به صورت جداگانه توزین کنیم و قیمت آنها را در نهایت جمع ببندیم، باید بار روی کفه قرار داده شده، قیمت زده شود و سپس کلید جمع را بزنیم، تکرار این مراحل و هر بار باید این کلید زده شود، تا در نهایت پنجره قیمت، مجموع کل قیمت ها را بنویسد.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید پاک (C)

تنها کلیدی که بر روی ترازو صنعتی پیام توزین قادر به پاک کردن قیمت است، کلید پاک یا C می باشد.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید حافظه (STORE)

کلید حافظه برای ذخیره کردن قیمت واحد اجناس در حافظه و نیز فرا خواندن اطلاعات ذخیره شده از حافظه استفاده می گردد. به طور مثال کلید حافظه را لمس کرده سپس قیمت فرضی را وارد کرده، و در نهایت کلید حافظه ۱ یا هر کدام که قصد دارید قیمت بر روی آن ذخیره شود را فشار دهید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کلید های حافظه با رنگ قرمز مشخص شده اند.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین کلید لامپ (LAMP)

زمانی که نور کافی وجود ندارد و یا صفحه نمایشگر ترازو تاریک است، می توانید این کلید را بزنید. پیام توزین این قابلیت را برای ترازو های صنعتی دیجیتالی خود قرار داده است که زمانی که وزنی روی کفه باسکول نباشد، جهت بالا بردن مدت زمان نگداری شارژ باطری، با صورت اتوماتیک به حالت Screen saver یا محافظ صفحه نمایش در می آید.

عملکرد ترازوی دیجیتالی پیام توزین

 

در نهایت لازم است بدانید که تمامی باسکول های قابل ارائه توسط شرکت نامدار پیام توزین دارای گارانتی بدون قید و شرط ۱۴ ماهه و همچنین خدمات پس از فروش می باشند.

دیجی اسکیل نمایندگی مرکزی فروش و خدمات پس از فروش ترازو باسکول پیام توزین هم اکنون آماده ارائه تمامی محصولات شرکت پیام توزین باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300 به کاربران خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *