نمایندگی پیام توزین یعنی فروشگاه دیجی اسکیل نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت پیام توزین می باشد . شرکت پیام توزین با مدیریت جناب آقای مهندس سوران پیامی ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری کامل رسیده و با اتکا به نیروی انسانی مجرب آزموده و برخورداری از دستگاه های پیشرفته برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع ترازو و باسکول های دیجیتال مناسب برای کسب و کار سیار نموده است . این شرکت مفتخر است همگام با فعالان بزرگ این صنعت یکی از خدمتگذاران این حوزه بوده و سهمی بسزا در ارتقاء کیفی محصولات و تامین نیاز واقعی مصرف کنندگان داشته باشد .

نمایندگی پیام توزین

دیجی اسکیل نمایندگی پیام توزین :

باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین از ابتدای تولید تا به الان توانسته نظر غالب مشتریان و کاربران موجود در بازار را به خود جلب کند چراکه تمامی محصولات آن دارای خصیصه های مثبت بوده و از ماندگاری و حساسیت و سازگاری با نیازهای روز خریداران برخوردار است . می توان گفت که قیمت مناسب و ارزان باسکول پیام توزین نسبت به عملکرد فوق العاده آن است که دارای فروش بالایی در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار می باشد . تمامی محصولات نمایندگی پیام توزین ، از دو رنگ نارنجی و مشکی ساخته شده که با رنگ ضد خش الکترواستاتیک پوشش داده شده است .

هر کدام از باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین دارای مدلی منحصر به فرد است که با عنوان TS شروع شده و به میزان توزین آن ختم می شود . اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن مدل ، باسکول های صنعتی نمایندگی پیام توزین را دسته بندی کنیم ، باید بگوییم که دسته ای از آنها دارای علمک ثابت بوده و دسته ای دیگر از علمک تاشو برخوردارند که امکان حمل راحت را برای کاربر به ارمغان می آورد .

خرید باسکول از نمایندگی پیام توزین :

نمایندگی پیام توزین

در حال حاضر خرید و فروش باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین در بازار به گونه ای شگفت انگیز است و همه این ها از لطف خریداران راضی این محصولات می باشند . چرا که می دانیم کاربران همواره از محصولی استقبال می کنند که شاخص های برتر تولید را یکجا داشته باشند . شاخص هایی کمی و کیفی در ساخت ، که خریدار را از آنچه می خرد ، راضی نگه دارد . خرید باسکول از نمایندگی پیام توزین نیز دارای تمامی شاخص های کمی و کیفی می باشد . لازم است بدانید که اعتماد خریداران و مشتریان وفادار نمایندگی پیام توزین ، به خاطر مرغوبیت کالا و همچنین خدمات پس از فروش بدون قید و شرط آن می باشد .

باسکول نمایندگی پیام توزین را می توان باسکولی تازه تولید نامید . با این حال نمایندگی پیام توزین در همین مدت اندک توانسته خود را به عنوان شرکتی حاذق و توانمند در تولید باسکول نشان دهد . باسکول های نمایندگی پیام توزین همزمان خصیصه های مثبت و مهم باسکول ها را با هم دارند و ماندگاری و حساسیت و سازگاری با نیازهای روز را برای خریداران برآورده خواهند کرد . در کنار تمامی این محاسن ، ارزان قیمت بودن ، ویژگی قابل تامل باسکول نمایندگی پیام توزین در بازار نابسامان قیمت هاست .

انواع باسکول در نمایندگی پیام توزین :

نمایندگی پیام توزین

انواع باسکول های نمایندگی پیام توزین با عنوان TS تولید می شود و همه آنها نمونه های مختلفی از یک مدل هستند . با این حال دو نوع از باسکول پیام توزین را می توان در میان تولیدات این شرکت جستجو کرد . مدل هایی با علمک تاشو و مدل هایی با علمک ثابت . همین دو نمونه انواع باسکول پیام توزین را تشکیل می دهند .

نمایندگی پیام توزین

 • باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100

 • باسکول 100 کیلویی پیام توزین تاشو مدل TM100
 • باسکول پیام توزین 100 کیلویی مدل آریا TA100
 • باسکول پیام توزین 150 کیلویی مدل TS150
 • باسکول 200 کیلویی پیام توزین مدل TS200
 • باسکول 300 کیلویی پیام توزین مدل TS300
 • باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300
 • باسکول 300 کیلویی پیام توزین مدل TS300 پلاس
 • باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS400
 • باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS500
 • باسکول چرخدار پیام توزین 700 کیلویی مدل TS700
 • باسکول صنعتی 1/5 تن چرخدار پیام توزین مدل TS1500
 • باسکول پیام توزین 2 تن مدل TS2000

نمایندگی پیام توزین

چرا باسکول را از نمایندگی پیام توزین بخریم ؟!

نمایندگی پیام توزین

امکان ارسال محصولات پیام توزین در دیجی اسکیل به سرتاسر ایران وجود دارد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت . یکی از مزایای نمایندگی‌ها برخورداری از قیمت بهتر نسبت به دیگر عرضه کنندگان است و ما نیز به پیروی از همین اصل ، محصولات پیام توزین را با بهترین قیمت ارائه کرده‌ایم . سوا از تمامی اینها ، اعتمادی که تجربه 20 ساله فروشگاه دیجی اسکیل توانسته بسازد ، سرمایه‌ای کم نظیر شمرده می‌شود تا همواره کیفیت عرضه محصولات را در نمایندگی پیام توزین به بهترین شکل حفظ کنیم .

نمایندگی پیام توزین

لیست قیمت در نمایندگی پیام توزین را بدانیم :

لیست قیمت باسکول پیام توزین در بین بسیاری از باسکول‌های فروشگاهی و صنعتی ارزان‌تر و مناسب‌تر است و به همین دلیل این باسکول توانسته برای مشتریان بسیاری جلب نظر کند . لیست قیمت باسکول پیام توزین در همه نمونه‌های آن مطلوب است ، اما با این وجود به نسبت اندازه و قابلیت‌ها و ظرفیت باسکول تفاوت‌هایی در آنها دیده می‌شود . به عنوان نمونه لیست قیمت باسکول پیام توزین فروشگاهی با ظرفیت 100 کیلویی کمتر از قیمت باسکول دیجیتال پیام توزین فروشگاهی با ظرفیت بالاتر است و البته برخی قابلیت‌های اضافی نیز در این تغییر قیمت نقش دارند .

لیست قیمت باسکول پیام توزین صنعتی با توجه با استحکام و مقاومت بالاتر و استفاده از حسگرهای قوی‌تر و در کل ساختار باسکول پیام توزین هم بیشتر از قیمت انواع باسکول فروشگاهی پیام توزین است . باسکول پیام توزین ارزان را از فروشگاه digiscale با گارانتی خریداری کنید . انواع باسکول پیام توزین را می‌توان باسکول پیام توزین ارزان نامید و از آنها در پیشبرد کار و حرفه خود سود برد . همواره در نظر داشته باشید در صورت بروز خرابی و یا ایجاد اشکال در هر یک از قسمت‌های باسکول و به ویژه نمایشگر آن به نمایندگی‌ باسکول پیام توزین مجاز مراجعه کنید و به همین منظور فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نیز با در اختیار داشتن افراد کارآزموده می‌تواند شما را در تعمیر باسکول پیام توزین یاری کند .