نمایندگی پیام توزین نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت پیام توزین می باشد. شرکت پیام توزین با مدیریت آقای سوران پیامی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری کامل رسیده و با اتکا به نیروی انسانی مجرب آزموده و برخورداری از دستگاه های پیشرفته برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع ترازو و باسکول های دیجیتال مناسب برای کسب و کار سیار نموده است. این شرکت مفتخر است همگام با فعالان بزرگ این صنعت یکی از خدمتگذاران این حوزه بوده و سهمی بسزا در ارتقاء کیفی محصولات و تامین نیاز واقعی مصرف کنندگان داشته باشد.

 

باسکول صنعتی 1/5 تن چرخدار پیام توزین مدل TS1500

نمایندگی پیام توزین در تهران و استان البرز

 

باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین از ابتدای تولید تا به الان توانسته نظر غالب مشتریان و کاربران موجود در بازار را به خود جلب کند چراکه تمامی محصولات آن دارای خصیصه های مثبت بوده و از ماندگاری و حساسیت و سازگاری با نیازهای روز خریداران برخوردار است. می توان گفت که قیمت مناسب و ارزان باسکول های دیجیتالی سیار نمایندگی پیام توزین نسبت به عملکرد فوق العاده آن است که دارای فروش بالایی در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار می باشد.

تمامی محصولات نمایندگی پیام توزین، از دو رنگ نارنجی و مشکی ساخته شده که با رنگ ضد خش الکترواستاتیک پوشش داده شده است.

هر کدام از باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین دارای مدلی منحصر به فرد است که با عنوان TS شروع شده و به میزان توزین آن ختم می شود. اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن مدل، باسکول های صنعتی نمایندگی پیام توزین را دسته بندی کنیم، باید بگوییم که دسته ای از آنها دارای علمک ثابت بوده و دسته ای دیگر از علمک تاشو برخوردارند که امکان حمل راحت را برای کاربر به ارمغان می آورد.

در حال حاضر خرید و فروش باسکول های دیجیتالی نمایندگی پیام توزین در بازار به گونه ای شگفت انگیز است و همه این ها از لطف خریداران راضی این محصولات می باشند. چراکه می دانیم کاربران همواره از محصولی استقبال می کنند که شاخص های برتر تولید را یکجا داشته باشند. شاخص هایی کمی و کیفی در ساخت، که خریدار را از آنچه می خرد، راضی نگه دارد. خرید باسکول از نمایندگی پیام توزین نیز دارای تمامی شاخص های کمی و کیفی می باشد.

لازم است بدانید که اعتماد خریداران و مشتریان وفادار نمایندگی پیام توزین، به خاطر مرغوبیت کالا و همچنین خدمات پس از فروش بدون قید و شرط آن می باشد.

باسکول نمایندگی پیام توزین را می توان باسکولی تازه تولید نامید. با این حال نمایندگی پیام توزین در همین مدت اندک توانسته خود را به عنوان شرکتی حاذق و توانمند در تولید باسکول نشان دهد. باسکول های نمایندگی پیام توزین همزمان خصیصه های مثبت و مهم باسکول ها را با هم دارند و ماندگاری و حساسیت و سازگاری با نیازهای روز را برای خریداران برآورده خواهند کرد. در کنار تمامی این محاسن، ارزان قیمت بودن، ویژگی قابل تامل باسکول نمایندگی پیام توزین در بازار نابسامان قیمت هاست.

 

باسکول 300 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM300

 نمایندگی پیام توزین و انواع باسکول ها

 

انواع باسکول های نمایندگی پیام توزین با عنوان TS تولید می شود. و همه آنها نمونه های مختلفی از یک مدل هستند. با این حال دو نوع از باسکول پیام توزین را می توان در میان تولیدات این شرکت جستجو کرد. مدل هایی با علمک تاشو و مدل هایی با علمک ثابت. همین دو نمونه انواع باسکول پیام توزین را تشکیل می دهند.

 

 

 

 

 

امکان ارسال محصولات پیام توزین در دیجی اسکیل به سرتاسر ایران وجود دارد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. یکی از مزایای نمایندگی‌ها برخورداری از قیمت بهتر نسبت به دیگر عرضه کنندگان است. و ما نیز به پیروی از همین اصل، محصولات پیام توزین را با بهترین قیمت ارائه کرده‌ایم. سوا از تمامی اینها، اعتمادی که تجربه 20 ساله دیجی اسکیل نمایندگی توانسته بسازد، سرمایه‌ای کم نظیر شمرده می‌شود تا همواره کیفیت عرضه محصولات را در نمایندگی پیام توزین به بهترین شکل حفظ کنیم.

 

دیجی اسکیل