نمایندگی محک مجموعه ای فعال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک می باشد. شرکت مهندسی توزین توان سنجش با نام تجاری محک از سال ۱۳۷۵ در صنعت تجهیزات فروشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون با بیش از دو دهه تجربه در طراحی و تولید محصولات فروشگاهی شامل ترازو ، باسکول ، صندوق­ های فروشگاهی الکترونیکی ، کالباس بر ، کشوی پول ، دستگاه ضدعفونی کننده ، جک پارکینگ ، آیفون تصویری ،چاپگر و غیره… توانسته است در نیل به اهداف ملی ، استقلال اقتصادی و تامین نیازهای داخلی کشور و قطع وابستگی به بازارهای خارجی گامی موثر و بلند بردارد . امروز با همکاری نمایندگی محک در سراسر کشور ، شرکت توزین توان سنجش بر آن است تا با توسعه و تولید تجهیزات فروشگاهی ، در ارائه محصولات و خدمات باکیفیت ایرانی همچنان پیشگام باشد.

شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک :

نمایندگی محک

شرکت توزین توان سنجش افتخار بزرگترین تولید کننده صنایع فروشگاهی را با بیش از 25 سال سابقه دارد و همیشه بر آن است تا با بکارگیری تمام توان خود نیازهای مصرف کنندگان را برآورده سازد. طراحی کلیه محصولات شرکت محک توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید که در شرکت محک انجام می گیرد ، بخش تحقیق و توسعه شرکت با بهره گیری از دانش روز جهان و توانمندی های مهندسین کارآمد و نیاز سنجی از بازار روز کشور اقدام به تولید با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد نموده که در نوع خود جزو پیچیده ترین و کارآمدترین فناوری های روز دنیا می باشد.

شرکت محک طی بیش از 25 سال فعالیت خود موفق به دریافت گواهی های بسیاری از جمله علامت CE اروپا و همچنین دریافت گواهی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال 1397 شده است. خلاقیت ، یکپارچگی و مشتری مداری از ارزش های شرکت ترازو باسکول محک بوده و هست. شایان ذکر است مسئولیت پذیری نسبت به ارائه­ خدمات به مصرف کنندگان در شرکت محک نهادینه شده است و این خود دلیلی است بر اعتماد شما عزیزان در تمام این سال ها است. نمایندگی محک در سراسر کشور همیشه اصول بالا را مورد توجه در مسائل کاری خود قرار می دهد.

محصولات نمایندگی محک :

نمایندگی محک

الف: دسته فروشگاهی

 • ترازو دیجیتال فروشگاهی محک
 • باسکول دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک
 • کالباس بر دستی محک
 • کشوی پول دستی و برقی محک
 • صندوق فروشگاهی محک
 • جک در باز کن محک
 • ریموت محک
 • آیفون تصویری
 • پرینتر جانبی محک

ب: بهداشتی

 • دستگاه ضدعفونی کننده محک

که در ادامه به صورت تخصصی جهت آشنایی کامل مصرف کنندگان عزیز با کلیه محصولات نمایندگی محک هر دسته از محصولات را توضیح میدهیم.

معرفی ترازوی دیجیتال نمایندگی محک :

نمایندگی محک

در نمایندگی محک ترازوهای دیجیتالی در وزن 15 کیلوگرم ، 30 کیلوگرم ، 35 کیلوگرم ، 50 کیلوگرم ، 70 کیلوگرم  موجود می باشند. ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک در مدل ها و انواع مختلف از لحاظ امکانات ، ظرفیت توزین و نیز دقت توزین طراحی و تولید شده است. ترازوی محک مدل 9800 – ترازوی محک مدل 11000 – ترازوی محک مدل 14000 – ترازوی محک مدل 15000 – ترازوی محک مدل 15000plus – ترازوی محک مدل 16000 ، ترازو محک 70 کیلویی در مدل 14000plus و 14000pro و 17000plus از تولیدات جدید شرکت ترازو محک می باشند که مدل های ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک را شامل می شوند که هر مدل خود دارای انواع و نمونه های مختلف است.

ترازوی بارکدزن محک و ترازوی پرینتردار محک جزو پرقابلیت ترین و مجهزترین ترازوهای فروشگاهی نمایندگی محک هستند. قابلیت اتصال به شبکه بی سیم (WiFi) و همچنین اتصال ترازوی محک به دستگاه کارتخوان (POS) از امکانات ویژه ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک به شمار می آید. یکی دیگر از برتری های همیشگی ترازوی محک دقت بی نظیر آنها بوده است که برای بسیاری از خریداران و متقاضیان ملاک اول و آخر به شمار می رود. داشتن دقت 2 گرم برای یک ترازو فروشگاهی محک در وزن توزین 35 کیلوگرم یا 50 کیلوگرم و دقت 5 گرم در ترازوی 70 کیلوگرم می تواند نظر بسیاری را جلب کند.

انواع باسکول دیجیتال نمایندگی محک :

نمایندگی محک

باسکول های دیجیتال نمایندگی محک در وزن باسکول محک 200 کیلویی و 300 کیلوگرم و 500 کیلوگرم و 1 تن و 5/1 تن و 2 تن در فروشگاه دیجی اسکیل موجود می باشند. انواع باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی در نمایندگی محک شامل : باسکول محک ثابت ، باسکول محک دیواری ، باسکول محک متحرک ، باسکول محک غلطکی ، باسکول محک چرخدار می باشند . باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک تک لودسل هستند که این لودسل چهار پر صنعتی در مرکز سینی توزین قرار دارد.

1-باسکول محک ثابت : پرفروش ترین مدل باسکول دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک می باشد و طراحی آن به صورت علمکدار بوده یعنی نمایشگر این باسکول بروی بدنه آن قرار دارد و امکان جدا سازی نمایشگر از خود باسکول وجود ندارد و تمامی سیستم توزین در یک جا تعبیه شده و کاربران می تواند به آسانی توزین کلیه اقلام وزنی و غیر وزنی خود را انجام دهند.

2-باسکول محک دیواری : باسکول دیجیتالی و صنعتی بدون علمک و یا نمایشگر دیواری هستند و به باسکول پرتابل نمایندگی محک معروف هستند که امکان جا به جایی نمایشگر را داردند برای مثال کاربران می توانند نمایشگر این مدل باسکول محک را بروی دیوار نصب نمایند و یا بروی زمین کنار سینی توزین قرار دهند و یا بروی میز کار خود گذاشته و توزین کلیه مواد و محصولات خود را کنترل نمایند.

3-باسکول محک متحرک : در این مدل از باسکول های دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک نمایشگر بر روی پایه اکویی (سه پایه) قرار دارد و توسط یک سیم رابط به طول 4 متر به متصل به سینی توزین باسکول است البته قابلا ذکر است که به درخواست کاربران امکان افزایش طول این سیم رابط وجود دارد. جا به جایی نمایشگر این باسکول به آسانی امکانپذیر می باشد.

نمایندگی محک برای تمامی باسکول های دیجیتالی و صنعتی خود چرخ یا گاری بصورت استاندار و تراز شده تولید می کند که در قسمت زیرین کفه توزین قرار می گیرد و امکان توزین استاندارد را فراهم می کند. در مورد چرخ های باسکول محک در نمایندگی محک باید گفت به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول : باسکول هایی که در نمایندگی محک به صورت فابریک چرخ ها به خود باسکول جوش داده می شود و دیگر کاربر قادر به جدا سازی این چرخ ها از باسکول نمی باشند و البته نسبت به چرخ های دیگر قیمتشان هم مناسب تر است.

دسته دوم : گاری چرخدار استانداری که در نمایندگی محک تولید شده و به صورت چهار پایه است و نحوه استفاده آن به این گونه است که کاربر در زمان مورد نیاز جهت جا به جایی باسکول محک آن را بروی این گاری چرخدار یا همان چهار پایه قرار می دهد و امر جا به جایی باسکول محک به آسانی انجام می شود و قابلیت جدا سازی از باسکول نمایندگی محک را دارد که البته قیمت آن نسبت به قبلی بالاتر است.

و نوع چرخ های باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی نمایندگی محک معرفی شده به دو نوع تقسیم می شوند ، نوع اول چرخ معمولی باسکول محک و نوع دوم چرخ پاترولی باسکول نمایندگی محک که با توجه به نوع چرخ انتخاب شده توسط کاربران قیمت آن هم تغییر می کند.

معرفی کالباس بر در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

کالباس برهای دستی در نمایندگی محک موجود می باشند. کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S انواع کالباس بر نمایندگی محک را شامل می شود. کالباس بر دستگاهی است که جهت برش دادن و حلقه حلقه کردن مواد خوراکی همچون کالباس ، سوسیس ، پنیر پیتزا ، گوشت و نظایر آن مورد استفاده قرار می گیرد. این دو مدل کالباس بر نمایندگی محک از نظر ساختار ظاهری دارای شباهت های بسیاری می باشند. تمام بدنه کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S هر دو از آلومینیوم آنودایز شده تولید شده که در برابر عواملی همچون پوسیدگی ، خوردگی و زنگ زدگی از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است.

اندازه تیغه در هر دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک نیز یکسان و به اندازه 27.5 سانتیمتر می باشد. 24 سانتیمتر حداکثر قطر برش در کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S است. ضخامت برش در دو مدل کالباس بر نمایندگی محک قابل تنظیم بوده و از حداقل 1 میلیمتر تا حداکثر 1 سانتیمتر تعیین شده است. نوع عملکرد کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180Sنیز به یک صورت بوده و به روش دستی انجام می پذیرد. تفاوت عمده و بارز این دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک در این است که کالباس بر محک مدل MS275A180S ترازودار است.

بدیهی است که این ترازو جهت توزین مواد برش داده شده برای کالباس بر محک ترازو دار تعبیه شده است. محل قرارگیری ترازو در کالباس بر نمایندگی محک ترازودار دقیقاً پشت کابین و زیر تیغه کالباس بر است. کالباس ، ژامبون ، سوسیس و غیره… به محض برش داده شدن توسط کالباس بر محک ترازودار بر روی ترازو قرار گرفته و وزن آن محاسبه می شود. 3 کیلوگرم میزان ظرفیت ترازو در کالباس بر محک ترازودار است. میزان دقت در اندازه گیری تعیین شده برای ترازوی کالباس بر محک ترازودار نیز معادل 5 گرم می باشد.

مشخصات کشوی پول در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

کشوی پول دستی محک مدل MCD8

کشوی پول برقی محک مدل MCD15

انواع کشو پول یا همان صندوق پول جهت نگهداری پول ، نمایندگی محک را شامل می شوند.

مشخصات کشو پول محک مدل MCD8 :

نمایندگی محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای چهار محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن : ۴/۷۰۰ کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه = طـول : ۴۲۰ میلیمتر عـرض : ۴۰۳ میلیمتر ارتـفـاع : ۹۰ میلیمتر

مشخصات کشو پول محک مدل MCD15 :

نمایندگی محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای نه محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن : 6 کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه = طـول : 415 میلیمتر عـرض : 445 میلیمتر ارتـفـاع : 120 میلیمتر
 • چراغ تشخیص اصالت اسکناس
 • دارای زنگ باز شدن کشوی پول
 • امکان اتصال از طریق پورت RJ11

دستگاه ضدعفونی کننده در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک پدالی و دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک چشمی انواع دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک را شامل می شوند. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک دستگاه محلول پاش است که امروزه و در برهه کنونی ، یعنی دنیاگیری ویروس کووید 19 ، از اهمیت بسیاری در شرکت ها ، اداره ها ، باشگاه ها و آرایشگاه ها برخوردار شده است . یقینا دلیل نخست اهمیت پیدا کردن چنین دستگاهی ، حفاظت از سلامت و جان افراد است.

شرکت توزین توان سنجش نیز با طراحی نمونه ای دستی از این دستگاه ، گامی برای تامین سلامت و بهداشت محیط کسب و کار برداشته است. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک طراحی بسیار ساده ای دارد. تا آنجا که تنها با فشردن یک پدال ساده و یا با قرار دادن دست به زیر چشمی دستگاه ضدعفونی کننده می توان محتویات مخزن محلول پاش را روی دست ها افشاند. مخزن پایین دستگاه تعبیه شده است و علمکی بلند ، که هدایت کننده محلول ضد عفونی کننده دست است. ارتفاع علمک ضد عفونی کننده محک 90 سانتیمتر است. اندازه ای قابل قبول برای هر قد و قامتی تا دست ها را به راحتی زیر محل افشاندن محلول ضد عفونی قرار دهد.

این دستگاه ضدعفونی کننده دست با مخزنی 3 لیتری ، امکان پاشش محلول تا 2000 بار را مهیا کرده است. این در حالی است که نیاز به هیچ گونه نصب و راه اندازی خاصی ندارد و این به کمک ساختار ساده و پدالی و چشمی دستگاه محلول پاش دست نمایندگی محک فراهم شده است. تنها اتصال ممکن ، اتصال به برق شهری است که برای روشن شدن چراغ LED تعبیه شده روی بدنه نیاز است. چراغی که برای نشان دادن پر بودن مخزن به کار می آید. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک را می توان در هر محیط صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاهی به کار برد.

فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی محک :

نمایندگی محک

شرکت محک از تولید کنندگان ایرانی بسیار شناخته شده و معتبر در ایران است و تولیدات این برند با تجربه در حال توسعه روز افزون می باشد و جزو اولین های پرطرفدار در این صنعت می باشد. از ویژگی ها و امتیازات برجسته و منحصر بفرد محصولات نمایندگی محک گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت 24 ماهه آن می باشد که نشان از کیفیت بسیار عالی و بالای کلیه محصولات نمایندگی محک است.

عرضه و پخش محصولات شرکت توزین توان سنجش (محک) ماهیت وجودی دیجی اسکیل سایت ترازو محک به عنوان نمایندگی محک است. همین امر ایجاب می‌کند تا متوجه مسئولیت خود در نقش نمایندگی محک یا نمایندگی ترازو باسکول محک ، یا عامل فروش شرکت توزین توان سنجش باشیم. وظایفی که به عنوان یک نمایندگی محک بر دوش خود می‌بینیم ، در نهایت جلب تام و تمام رضایت مشتری خواهد بود. این هدف خود ناشی از سال‌ ها تجربه‌ اندوزی در زمینه عرضه و فروش محصولات فروشگاهی به دست آمده است ؛ بی شک در این بین دریافتن اهمیت رضایت مشتری ، که اعتبار دهنده هر مجموعه یا تولیدکننده یا پخش‌ کننده‌ ای است ، نقش غیرقابل انکاری داشته است.

مشتری مداری در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

این امر یعنی جلب کردن رضایت کامل متقاضی یا خریدار ، به روش‌ های مختلفی میسر خواهد شد که فروشگاه دیجی اسکیل (نمایندگی محک) به سبب تجربه مفید اندوخته طی 20 سال ، به ساز و کارهای آن آشناست و قادر به برآورده کردن تمامی آنهاست. توقعی که مشتریان از خرید در نمایندگی محک دارند بنا بر انتظاری عمومی شکل می‌گیرد که طی دهه‌ ها و بلکه صده‌ ها میان بازاریان و مصرف‌کننده وجود داشته است. وقوف به این انتظارها یا توقعات ، وظیفه هر نمایندگی محک یا فروشنده یا عرضه‌ کننده‌ ای خواهد بود. به عنوان سایت اینترنتی فروشگاهی برقراری ارتباط دائم و همیشگی با خریدار در فروشگاه دیجی اسکیل مساله‌ ای آشکار است.

برقراری ارتباط کلامی با خریدار ، برای خاطر جمع کردن او از احساس مسئولیت فروشنده نصبت به خرید او ، معتمد کننده ترین شکل جلب اعتماد مشتری است. بر همین منوال ، هر سوال یا پیش‌ آمد برای مشتری در نمایندگی ترازوی محک قابل پیگیری خواهد بود و ما جوابگوی تلفنی سوال‌ هایتان خواهیم بود. ضمن آنکه مشاوره و راهنمایی برای بهترین خرید ممکن نصبت به شرایط کسب و کار و نیاز شما و استطاعت مالیتان را نیز برای خود وظیفه می‌دانیم و این خدمت را به صورت رایگان برایتان انجام خواهیم داد.

امکان ارسال محصولات محک در نمایندگی محک به سرتاسر ایران وجود دارد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. یکی از مزایای نمایندگی‌ ها برخورداری از قیمت بهتر نصبت به دیگر عرضه کنندگان است و ما نیز به پیروی از همین اصل ، محصولات محک را با بهترین قیمت در فروشگاه دیجی اسکیل ارائه کرده‌ایم. سوا از تمامی اینها ، اعتمادی که تجربه 20 ساله دیجی اسکیل توانسته بسازد ، سرمایه‌ای کم نظیر شمرده می‌شود تا همواره کیفیت عرضه محصولات را در نمایندگی محک به بهترین شکل حفظ کنیم.