نمایندگی محک مجموعه ای فعال در زمینه ی محصولات شرکت محک می باشد. شرکت مهندسی توزین توان سنجش با نام تجاری محک از سال ۱۳۷۵ در صنعت تجهیزات فروشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون با بیش از دو دهه تجربه در طراحی و تولید محصولات فروشگاهی شامل ترازو، باسکول و صندوق­های فروشگاهی الکترونیکی، کالباسبر ترازودار و غیره… توانسته است در نیل به اهداف ملی، استقلال اقتصادی و تامین نیازهای داخلی کشور و قطع وابستگی به بازارهای خارجی گامی موثر و بلند بردارد. امروز با همکاری نمایندگی محک در سراسر کشور، شرکت محک برآن است تا با توسعه و تولید تجهیزات فروشگاهی، در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی همچنان پیشگام باشد.

شرکت توزین توان سنجش افتخار بزرگترین تولید کننده صنایع فروشگاهی را با بیش از 25 سال سابقه دارد و همیشه بر آن است تا با بکارگیری تمام توان خود نیازهای مصرف کنندگان را برآورده سازد. طراحی کلیه محصولات شرکت محک توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید که در شرکت محک انجام می گیرد، بخش تحقیق و توسعه شرکت با بهره گیری از دانش روز جهان و توانمندی های مهندسین کارآمد و نیاز سنجی از بازار روز کشور اقدام به تولید با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد نموده که در نوع خود جزو پیچیده ترین و کارآمدترین  فنآوری های روز دنیا می باشد.

شرکت محک طی بیش از 25 سال فعالیت خود موفق به دریافت گواهی های بسیاری از جمله علامت CE اروپا و همچنین دریافت گواهی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال 97 شده است. خلاقیت، یکپارچگی و مشتری مداری از ارزش های شرکت ترازو محک بوده و هست. شایان ذکر است مسئولیت پذیری نسبت به ارائه­ی خدمات به مصرف کنندگان در شرکت محک نهادینه شده است و این خود دلیلی است بر اعتماد شما عزیزان در تمام این سالهاست. نمایندگی محک در سراسر کشور همیشه اصول بالا را مورد توجه در مسائل کاری خود قرار می دهند.

 

 نمایندگی محک و محصولات آن عبارتند از :

 

الف: دسته فروشگاهی

 • ترازوی دیجیتال
 • باسکول دیجیتال
 • کالباسبر
 • کشوی پول

ب: بهداشتی

 • دستگاه ضدعفونی کننده

که در ادامه به صورت تخصصی جهت آشنایی کامل مصرف کنندگان عزیز با کلیه محصولات نمایندگی محک هر دسته از محصولات را توضیح میدهیم.

 

نمایندگی محک ترازوهای دیجیتالی در وزن 15 کیلوگرم و 30 کیلوگرم و 35 کیلوگرم و 50 کیلوگرم و 70 کیلوگرم  در مدل های زیر دارد :

 

ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک در مدل ها و انواع مختلف از لحاظ امکانات، ظرفیت توزین و نیز دقت توزین طراحی و تولید شده است. ترازوی محک مدل 9800 – ترازوی محک مدل 11000 – ترازوی محک مدل 14000 – ترازوی محک مدل 15000 – مدل های ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک را شامل می شوند که هر مدل خود دارای انواع و نمونه های مختلف است. ترازوی بارکد زن محک و ترازوی پرینتر دار محک جزو پر قابلیت ترین و مجهزترین ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک هستند. ترازوی 35 کیلویی محک در مدل 15000 Plus، ترازوی 50 کیلویی محک در مدل 15000 Plus و ترازوی 70 کیلویی محک در مدل 14000 Plus و ترازوی 70 کیلویی محک مدل 17000 plus از تولیدات جدید شرکت ترازوی محک می باشند.

قابلیت اتصال به شبکه بی سیم (WiFi) و همچنین اتصال ترازوی محک به دستگاه کارتخوان (POS) از امکانات ویژه ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک به شمار می آید. یکی دیگر از برتری های همیشگی ترازوی محک دقت بی نظیر آنها بوده است که برای بسیاری از خریداران و متقاضیان ملاک اول و آخر به شمار می رود. داشتن دقت 2 گرم برای یک ترازو فروشگاهی 35 کیلویی یا 50 کیلویی می تواند نظر بسیاری را جلب کند.

 

نمایندگی محک

ترازوی محک 70 کیلویی مدل 17000 پلاس

ترازوی محک 15000 پلاس 50 کیلویی

ترازوی محک 14000 پلاس 70 کیلویی

ترازو دیجیتال مدل MDS15000-APBR

ترازو دیجیتال مدل MDS15000-BPBR

ترازو دیجیتال مدل MDS15000-A

ترازو دیجیتال مدل MDS15000-B

ترازو دیجیتال مدل MDS14000-SPBR

ترازو دیجیتال مدل MDS11000

ترازو دیجیتال مدل MDS9800

 

باسکول های دیجیتال نمایندگی محک در وزن 200 کیلوگرم و 300 کیلوگرم و 500 کیلوگرم و 1 تن و 5/1 تن در مدل های زیر می باشند :

 

نمایندگی محک

 

انواع مدل های باسکول در نمایندگی محک شامل : باسکول محک ثابت ، باسکول محک دیواری و باسکول محک متحرک در دو گروه باسکول محک چرخدار و باسکول محک بدون چرخ می باشند. باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک تک لودسل هستند که این لودسل چهار پر صنعتی در مرکز سینی توزین قرار دارد.

1-باسکول محک ثابت : پر فروش ترین مدل باسکول دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک می باشد و طراحی آن به صورت علمک دار بوده یعنی نمایشگر این باسکول بروی بدنه آن قرار دارد و امکان جدا سازی نمایشگر از خود باسکول وجود ندارد و تمامی سیستم توزین در یک جا تعبیه شده و کاربران می تواند به آسانی توزین کلیه اقلام وزنی و غیر وزنی خود را انجام دهند.

2-باسکول محک دیواری : باسکول دیجیتالی و صنعتی بدون علمک و یا نمایشگر دیواری هستند و به باسکول پرتابل نمایندگی محک معروف هستند که امکان جا به جایی نمایشگر را داردند برای مثال کاربران می توانند نمایشگر این مدل باسکول محک را بروی دیوار نصب نمایند و یا بروی زمین کنار سینی توزین قرار دهند و یا بروی میز کار خود گذاشته و توزین کلیه مواد و محصولات خود را کنترل نمایند.

3-باسکول محک متحرک : در این مدل از باسکول های دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک نمایشگر بر روی پایه ی اکویی (سه پایه) قرار دارد و توسط یک سیم رابط به طول 4 متر به متصل به سینی توزین باسکول است البته قابلا ذکر است که به درخواست کاربران امکان افزایش طول این سیم رابط وجود دارد. جا به جایی نمایشگر این باسکوا به آسانی امکانپذیر می باشد.

نمایندگی محک برای تمامی باسکول های دیجیتالی و صنعتی خود چرخ یا گاری بصورت استاندار و تراز شده  تولید می کند که در قسمت زیرین کفه ی توزین قرار می گیرد و امکان توزین استاندارد را فراهم می کند. در مورد چرخ های باسکول نمایندگی محک باید گفت به دود دسته تقسیم می شوند.

دسته اول : باسکول هایی که در نمایندگی محک به صورت فابریک چرخ ها به خود باسکول جوش داده می شود و دیگر کاربر قادر به جدا سازی این چرخ ها از باسکول نمی باشند و البته نسبت به چرخ های دیگر قیمتشان هم مناسب تر است.

دسته دوم : گاری چرخ دار استانداری که در نمایندگی محک  تولید شده و به صورت چهار پایه است و نحوه استفاده ی آن به این گونه است که کاربر در زمان مورد نیاز جهت جا به جایی باسکول محک آن را بروی این گاری چرخ دار یا همان چهار پایه قرار می دهد و امر جا به جایی باسکول به آسانی انجام می شود و قابلیت جدا سازی از باسکول نمایندگی محک را دارد که البته قیمت آن نسبت به قبلی بالاتر است.

و نوع چرخ های باسکول های دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک معرفی شده به دو نوع تقسیم می شوند ، نوع اول چرخ معمولی باسکول محک و نوع دوم چرخ پاترولی باسکول نمایندگی محک که با توجه به نوع چرخ انتخاب شده توسط کاربران قیمت آن هم تغییر می کند.

 

کالباسبر های دستی نمایندگی محک در مدل های زیر می باشند :

 

نمایندگی محک

کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180S انواع کالباس بر نمایندگی محک را شامل می شود. کالباس بر دستگاهی است که جهت برش دادن و حلقه حلقه کردن مواد خوراکی همچون کالباس، سوسیس، پنیر پیتزا، گوشت و نظایر آن مورد استفاده قرار می گیرد .این دو مدل کالباس بر نمایندگی محک از نظر ساختار ظاهری دارای شباهت های بسیاری می باشند. تمام بدنه کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S هر دو از آلومینیوم آنودایز شده تولید شده که در برابر عواملی همچون پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است.

اندازه تیغه در هر دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک نیز یکسان و به اندازه 27.5 سانتیمتر می باشد. 24 سانتیمتر حداکثر قطر برش در کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S است. ضخامت برش در دو مدل کالباس بر نمایندگی محک قابل تنظیم بوده و از حداقل 1 میلیمتر تا حداکثر 1 سانتیمتر تعیین شده است. نوع عملکرد کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180Sنیز به یک صورت بوده و به روش دستی انجام می پذیرد. تفاوت عمده و بارز این دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک در این است که کالباس بر محک مدل MS275A180S ترازودار است.

 

نمایندگی محک

بدیهی است که این ترازو جهت توزین مواد برش داده شده برای کالباس بر محک ترازو دار تعبیه شده است. محل قرارگیری ترازو در کالباس بر نمایندگی محک ترازودار دقیقاً پشت کابین و زیر تیغه کالباس بر است. کالباس، ژامبون، سوسیس و… به محض برش داده شدن توسط کالباس بر محک ترازودار بر روی ترازوی قرار گرفته و وزن آن محاسبه می شود. 3 کیلوگرم میزان ظرفیت ترازو در کالباس بر محک ترازو دار است. میزان دقت در اندازه گیری تعیین شده برای ترازوی کالباس بر محک ترازو دار نیز معادل 5 گرم می باشد.

 

کشوی پول محک در مدل های زیر می باشند :

کشوی پول محک دستی مدل  MCD8 و کشوی پول محک برقی مدل MCD15  انواع کشو پول نمایندگی محک را شامل می شوند.

 

مشخصات کشو پول محک مدل MCD8 :

کشوی پول محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای چهار محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن : ۴/۷۰۰ کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه: طـول: ۴۲۰ میلیمترعـرض: ۴۰۳ میلیمترارتـفـاع: ۹۰ میلیمتر

مشخصات کشو پول محک مدل MCD15 :

نمایندگی محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای نه محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن :  6کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه: طـول: 415 میلیمترعـرض: 445 میلیمترارتـفـاع: 120 میلیمتر
 • چراغ تشخیص اصالت اسکناس
 • دارای زنگ باز شدن کشوی پول
 • امکان اتصال از طریق پورت RJ11

 

دستگاه ضدعفونی کننده محک در مدل های زیر می باشند :

دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک پدالی و دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک چشمی انواع دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک را شامل می شوند. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک دستگاه محلول پاش است که امروزه و در برهه کنونی، یعنی دنیاگیری ویروس کووید 19، از اهمیت بسیاری در شرکت ها، اداره ها، باشگاه ها و آرایشگاه ها برخوردار شده است. یقینا دلیل نخست اهمیت پیدا کردن چنین دستگاهی، حفاظت از سلامت و جان افراد است.

شرکت توزین توان سنجش نیز با طراحی نمونه ای دستی از این دستگاه، گامی برای تامین سلامت و بهداشت محیط کسب و کار برداشته است. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک طراحی بسیار ساده ای دارد. تا آنجا که تنها با فشردن یک پدال ساده و یا با قرار دادن دست به زیر چشمی دستگاه ضدعفونی کننده می توان محتویات مخزن محلول پاش را روی دست ها افشاند. مخزن پایین دستگاه تعبیه شده است و علمکی بلند، که هدایت کننده محلول ضد عفونی کننده دست است. ارتفاع علمک ضد عفونی کننده محک 90 سانتیمتر است. اندازه ای قابل قبول برای هر قد و قامتی تا دست ها را به راحتی زیر محل افشاندن محلول ضد عفونی قرار دهد.

 

نمایندگی محک

این دستگاه ضدعفونی کننده دست با مخزنی 3 لیتری، امکان پاشش محلول تا 2000 بار را مهیا کرده است. این در حالی است که نیاز به هیچ گونه نصب و راه اندازی خاصی ندارد و این به کمک ساختار ساده و پدالی و چشمی دستگاه محلول پاش دست نمایندگی محک فراهم شده است. تنها اتصال ممکن، اتصال به برق شهری است که برای روشن شدن چراغ LED تعبیه شده روی بدنه نیاز است. چراغی که برای نشان دادن پر بودن مخزن به کار می آید. دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک را می توان در هر محیط صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاهی به کار برد.

 

نمایندگی محک

 

نمایندگی محک از تولید کنندگان ایرانی بسیار شناخته شده و معتبر در ایران است و تولیدات این برند با تجربه در حال توسعه روز افزون می باشد و جزو اولین های پرطرفدار در این صنعت می باشد. از ویژگی ها و امتیازات برجسته و منحصر به فرد محصولات نمایندگی محک گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت 24 ماهه آن می باشد که نشان از کیفیت بسیار عالی و بالای کلیه محصولات نمایندگی محک است.

عرضه و پخش محصولات شرکت توزین توان سنجش (محک) ماهیت وجودی سایت فروشگاهی دیجی اسکیل به عنوان نمایندگی محک است. همین امر ایجاب می‌کند تا متوجه مسئولیت خود در نقش نمایندگی محک یا نمایندگی ترازوی محک، یا عامل فروش توزین توان سنجش باشیم. وظایفی که به عنوان یک نمایندگی محک بر دوش خود می‌بینیم، در نهایت جلب تام و تمام رضایت مشتری خواهد بود. این هدف خود ناشی از سال‌ها تجربه‌اندوزی در زمینه عرضه و فروش محصولات فروشگاهی به دست آمده است؛ بی شک در این بین دریافتن اهمیت رضایت مشتری، که اعتبار دهنده هر مجموعه یا تولیدکننده یا پخش‌کننده‌ای است، نقش غیرقابل انکاری داشته است.

این امر یعنی جلب کردن رضایت کامل متقاضی یا خریدار، به روش‌های مختلفی میسر خواهد شد که مجموعه دیجی اسکیل (نمایندگی محک) به سبب تجربه مفید اندوخته طی 20 سال، به ساز و کارهای آن آشناست و قادر به برآورده کردن تمامی آنهاست. توقعی که مشتریان از خرید در نمایندگی محک دارند بنا بر انتظاری عمومی شکل می‌گیرد که طی دهه‌ها و بلکه صده‌ها میان بازاریان و مصرف‌کننده وجود داشته است. وقوف به این انتظارها یا توقعات، وظیفه هر نمایندگی  محک یا فروشنده یا عرضه‌کننده‌ای خواهد بود. به عنوان سایتی فروشگاهی برقراری ارتباط دائم و همیشگی با خریدار برایمان مساله‌ای آشکار است.

برقراری ارتباط کلامی با خریدار، برای خاطر جمع کردن او از احساس مسئولیت فروشنده نصبت به خرید او، معتمدکننده ترین شکل جلب اعتماد مشتری است. بر همین منوال، هر سوال یا پیش‌آمد برای مشتری در نمایندگی ترازوی محک قابل پیگیری خواهد بود و ما جوابگوی تلفنی سوال‌هایتان خواهیم بود. ضمن آنکه مشاوره و راهنمایی برای بهترین خرید ممکن نصبت به شرایط کسب و کار و نیاز شما و استطاعت مالیتان را نیز برای خود وظیفه می‌دانیم و این خدمت را به صورت رایگان برایتان انجام خواهیم داد.

امکان ارسال محصولات محک در نمایندگی محک به سرتاسر ایران وجود دارد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. یکی از مزایای نمایندگی‌ها برخورداری از قیمت بهتر نصبت به دیگر عرضه کنندگان است. و ما نیز به پیروی از همین اصل، محصولات محک را با بهترین قیمت ارائه کرده‌ایم. سوا از تمامی اینها، اعتمادی که تجربه 20 ساله دیجی اسکیل توانسته بسازد، سرمایه‌ای کم نظیر شمرده می‌شود تا همواره کیفیت عرضه محصولات را در نمایندگی محک به بهترین شکل حفظ کنیم.