نمایندگی سبزیران مجری مستقیم عرضه کلیه محصولات سبزی خردکن سبزیران می باشد . شرکت سبزیران با مدیریت آقای سیف الهی و سابقه ی درخشان بیش از 25 سال در تولید سبزی خردکن های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی به نامی آشنا برای منازل و آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و هتل ها و صنایع مختلف ، و واحدهای صنعتی کوچک به حساب می آید . می توان به اعتبار تنوع مدل ها و قابلیت ها ، ادعا کرد که سبزیران حرفه ای ترین تولید کننده سبزی خردکن در ایران است .

نمایندگی سبزیران

نمایندگی سبزیران :

اغلب مدل های سبزی خردکن سبزیران در نمایندگی سبزیران به صورت سطلی است و از توانایی های بسیار خوبی بهره می برد که از جمله می توان به استفاده از موتور موتوژن تبریز و دور موتور بسیار خوب ، به کار بردن ورق استیل در ساخت بدنه دستگاه ، بازدهی مناسب و سنگ تیزکن خودکار و داشتن چرخ اشاره کرد . سوا از قوت های فنی سبزی خردکن سبزیران می توان به قیمت بسیار مناسب آن در نمایندگی سبزیران اشاره کرد که کاملا با بازار داخلی و جیب متقاضیان ایرانی مطابقت دارد .

سبزی خرد کن سبزیران یکی از پرفروش ترین سبزی خردکن های داخلی در نمایندگی سبزیران شمرده می شود . تجربه دراز مدت در ساخت سبزی خردکن و بهره گرفتن از امکاناتی که دست آویز ارتقای کاربری ها و کارآمدی های دستگاه می شود ، دلیل محبوبیت این دستگاه صنعتی در نمایندگی سبزیران شده است . سبزی خردکن سبزیران یکی از بهترین و باکیفیت ترین نمونه های دستگاه سبزی خردکن در کشور است.

این سبزی خردکن با داشتن بیش از 12 مدل از انواع سبزی خردکن در دسته های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی و در قالب سطلی، در نمایندگی سبزیران به متقاضیانش عرضه می شود. کیفیت و کارایی دو عنصری است که خرید سبزی خردکن سبزیران را از نمایندگی سبزیران توجیه می کند.

محصولات نمایندگی سبزیران :

 • سبزی خردکن سبزیران 1 کیلویی مدل 205 خزر : سبزی خردکن سبزیران 1 کیلویی مدل 205 خزر کوچکترین سبزی خردکن در نمایندگی سبزیران است و مصرف خانگی دارد . به همین خاطر چرخ از دستگاه حذف شده است و پایه هایی پلاستیکی جای آن را گرفته است . به این دسته از سبزی خردکن ها به دلیل ساختار ظاهری شان ، سطلی هم گفته می شود . سبزی خردکن 205 خزر از مخزنی ساخته شده از استیل ضدزنگ تهیه شده که 20 سانتیمتر ارتفاع دارد و قطر دهانه آن 22 سانتیمتر عنوان شده است .

نمایندگی سبزیران

 • سبزی خردکن سبزیران 2 کیلویی مدل 305 مرجان : سبزی خردکن 2 کیلویی سبزیران مدل 305 مرجان نمونه دیگری از سبزی خردکن های خانگی در نمایندگی سبزیران به حساب می آید ، که به دلیل استفاده از آلیاژ استیل در ساخت مخزن و تیغه ، عمر مفید بسیار بالایی دارند . این دستگاه کوچک ، با قیمتی مساعد و داشتن ضمانت یک ساله عرضه شده است و نمونه ای مطلوب برای کسب و کارهای کوچک و خانگی شمرده می شود .
 • سبزی خردکن 2 کیلوگرم سبزیران مدل 330 دولوکس : سبزی خردکن 2 کیلویی سبزیران مدل 330 دولوکس از نظر جزییات همانند مدل مرجان است . با این تفاوت که موتور این مدل توانایی حرکت در دو جهت را دارد . امکان چرخش تیغه در دو جهت ، مزیت بزرگی برای 330 دولوکس در نمایندگی سبزیران است . این عملکرد یقینا خرد شدن بهتر سبزی ها را در پی خواهد داشت .
 • سبزی خرد کن 3 کیلوگرم سبزیران مدل 405 مهتاب : سبزی خردکن 3 کیلویی سبزیران مدل 405 مهتاب یک سبزی خردکن خانگی نمایندگی سبزیران است . بدنه ای ساخته شده از استیل دارد و به عنوان دستگاهی چند کاره معرفی شده است . باید انتظار داشت که یک دستگاه سبزی خردکن ، سبزیجات را خرد کند . اما بنا بر نوع طراحی می تواند کارایی های دیگری هم داشته باشد . بنابراین باید همین ویژگی سبزی خردکن 3 کیلویی سبزیران مدل 405 مهتاب را مزیت به حساب آورد . قدرت موتور این مدل 250 وات است که برابر با 0.33 اسب بخار است .
 • سبزی خرد کن 4 کیلوگرم سبزیران مدل 3000 عقاب : سبزی خرد کن 4 کیلویی سبزیران مدل 3000 عقاب جزو دسته سبزی خردکن های نیمه صنعتی نمایندگی سبزیران مطرح شده است . شرکت سبزیران با تولید متنوع سبزی خردکن هایی با ظرفیت های گوناگون و نزدیک به هم ، سعی در اغنای سلیقه خریدار از مراجعه به محصولات دیگر شرکت ها داشته است . سبزی خردکن سبزیران مدل 3000 عقاب مخزنی 4 کیلوگرمی دارد که از استیل ضدزنگ ساخته شده است . استیل آلیاژی محکم است که علاوه بر استحکام رعایت کننده موارد بهداشتی برای دستگاه خواهد بود . سبزی خرد کن 3000 عقاب 14.5 کیلوگرم وزن دارد .
 • سبزی خرد کن 5 کیلوگرم سبزیران مدل 750 مارال : سبزی خرد کن 5 کیلویی سبزیران مدل 750 مارال یکی از انواع نیمه صنعتی سبزی خردکن های نمایندگی سبزیران است . این سبزی خردکن که ایستاده یا سطلی خوانده می شود ، تماما از استیل نگیر (غیرمغناطیسی) ساخته شده است . ارتفاع کلی سبزی خردکن سبزیران به 80 سانتیمتر می رسد و دهانه مخزن اصلی اش 30 سانتیمتر است . ظرفیت مخزن 5 کیلوگرم است و با این مقدار می تواند در هر ساعت 50 کیلوگرم سبزی را خرد کند .

نمایندگی سبزیران

 • سبزی خردکن 5 کیلویی سبزیران مدل 909 کاسپین : سبزی خرد کن 5 کیلویی سبزیران مدل 909 کاسپین یک سبزی خرد کن نیمه صنعتی سطلی نمایندگی سبزیران است . با ارتفاع 80 سانتیمتر و وزن 30 کیلوگرم ، یکی از تولیدات خوب و کارآمد داخلی به شمار می آید . برای اینکه تبدیل به سبزی خردکنی ایده آل برای بازار ایران شود ، از مواد و قطعات مرغوبی استفاده کرده است . در عین حال از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است که با استطاعت متقاضیان و خریداران ایرانی جور در می آید .

 • سبزی خردکن 5 کیلوگرم سبزیران مدل 950 فوکو : این دستگاه نیز از مشخصاتی مشابه دو مدل دیگر یعنی مارال و کاسپین بهره برده است . تنها تفاوت این مدل طراحی ویژه و ضدآب آن است که مخصوص خرد کردن گوجه و غوره و انگور انجام شده است . برای این طراحی در سبزی خرد کن 950 فوکو ، از کاسه نمدهای فوق العاده ای استفاده شده است . مشخصات کلی دستگاه در نمایندگی سبزیران به این شرح است : وزن دستگاه همچنان 30 کیلوگرم باقی مانده است و ارتفاع آن نیز 80 سانتی متر است . چهار چرخ توپی و گرد زیر دستگاه تعبیه شده تا جابجا کردنش به آسانی انجام شود . بدنه از استیل نگیر یا غیرمغناطیسی و تیغه که خارجی از استیل ضدزنگ ساخته شده است .
 • سبزی خرد کن 7 کیلوگرم سبزیران مدل 2500 آریان : سبزی خردکن 7 کیلویی سبزیران مدل 2500 آریان دستگاهی صنعتی در نمایندگی سبزیران به شمار می رود . به دلیل حجم مخزن بیشتر ، می تواند برای مشاغل بزرگتری کارآمد باشد . هتل ها و غذاخوری ها و مطبخ ها و آشپزخانه های صنعتی ، جاهایی هستند که سبزی خرد کن 7 کیلویی سبزیران مدل 2500 آریان برطرف کننده نیاز آنها خواهد بود .
 • سبزی خرد کن 10 کیلوگرم سبزیران مدل 4500 اتم : سبزی خردکن 10 کیلویی سبزایران تحت مدل اتم و با کد 4500 به بازار عرضه شده است . از اصلی ترین مشخصات سبزی خردکن 10 کیلویی سبزایران اتم 4500 می توان به موتور 2 اسب آن اشاره کرد . در حال حاضر شرکت سبزایران در ایران پیشگام در تولید و عرضه انواع سبزی خردکن است . سبزی خردکن سبز ایران مدل اتم 4500 از دستگاه های باکیفیت و کاربردی ساخت نمایندگی سبزیران که از دسته سطحی به حساب می آید . بدنه سبزی خردکن اتم 4500 از استیل ضدزنگ با دوام ساخته شده که علاوه بر استحکام زیاد ، ظاهر شکیل و زیبایی به دستگاه می بخشد .

نمایندگی سبزیران

 • سبزی خرد کن 30 کیلوگرم سبزیران مدل 6500 مایاک : بزرگترین سبزی خردکن نمایندگی سبزیران است . در ظاهر کشیده تر شده است و حجم مخزن افزایش پیدا کرده است . آلیاژ به کار رفته در مخزن سبزی خردکن صنعتی سبزیران مدل 6500 مایاک استیل ضدزنگ یا نگیر است . ضخامت استیل این بخش از دستگاه 5 میلیمتر برآورد شده است . استیل بودن مخزن در رعایت شدن موارد بهداشتی تاثیر فراوانی دارد . روی بدنه پایینی و روی مخزن سبزی خردکن دستگیره تعبیه شده است ؛ که با توجه به چرخدار بودن دستگاه ، جابجایی و حرکت دادنش آسان خواهد بود .

IMG 20211219 WA0035

فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی سبزیران عرضه سبزی خردکن سبزیران را با بهترین قیمت انجام می دهد. خرید از دیجی اسکیل، ضامن صرفه جویی در هزینه و زمان شما مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات سبزیران دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.