نمایندگی توس شکن خراسان همواره پیشرو در عرصه ارائه انواع آسیاب های رو میزی و خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. شرکت توس شکن خراسان با مدیریت آقای سید جواد جذاب فعالیت خود را از اوایل دهه 60 شمسی آغاز نموده و با گذشت بیش از سه دهه تلاش در زمینه طراحی و ساخت آسیاب های صنعتی و آسیاب نیمه صنعتی توانسته است سهم مهمی از بازار داخلی را از آن خود کند.

شرکت توس شکن خراسان همواره جلب رضایت مشتری و رفع نیاز های روز صنایع مختلف و جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و دراین راستا تاکید مداومی بر استفاده از نیروی کار متخصص، طراحان مجرب، مواد مصرفی با کیفیت و مشاوران با تجربه داشته است.

شرکت توس شکن خراسان هم اکنون بیش از 50 نمایندگی آسیاب برقی توس شکن خراسان در سطح کشور دارد و با افتخار به کشور هایی نظیر آلمان ، روسیه ، ترکمنستان ، ترکیه ، آذربایجان ، قطر ، عمان ،عربستان ، عراق و افغانستان صادرات آسیاب داشته است. برای ما مایه مباهات است که در کشور عزیزمان ایران توانسته ایم همگام با صنعت پیشرفته ی دنیا گام برداریم و دستگاه ها و اطلاعات روز را در اختیارتان قرار دهیم.

نمایندگی توس شکن خراسان تولیدکننده انواع دستگاه های آسیاب رومیزی و ایستاده است. در تولید آسیاب های پره ای و Pin Mill که بیشتر کاربردهای صنعتی دارند، بسیار موفق بوده است. آسیاب توس شکن خراسان با داشتن 12 نوع مختلف از دستگاه های آسیاب در اندازه های مختلف که در حوزه های مختلفی به کار گرفته می شوند، تنوع مطلوبی به تولیداتش داده است.

 

نمایندگی توس شکن خراسان

 

سادگی در طراحی آسیاب ها و تمرکز بر روی عملکرد و بازدهی، ویژگی آسیاب نمایندگی توس شکن خراسان است. یکی از ویژگی هایی که نمایندگی توس شکن خراسان در تولید و عرضه محصولاتش رعایت می کند، دادن اطلاعات کامل از محصول است. خصلتی که در تولیدکننده های ایرانی کمتر دیده می شود. این سبب شناخت بیشتر خریدار و فروشنده از محصول می شود و در نهایت در انتخاب و مقایسه خریدار با محصولات دیگر موثر خواهد بود.

خریدارن آسیاب توس شکن خراسان از نمایندگی توس شکن خراسان هر صنف و شغل و کسب و کاری می تواند باشد. چراکه تنوع مدل های این آسیاب زیاد است. به همین دلیل خرید و فروش آسیاب توس شکن خراسان آسان خواهد بود.
قیمت آسیاب توس شکن خراسان در نمایندگی توس شکن خراسان به علت این که تولید داخل کشور است، قیمت مطلوبی دارد. البته قیمت آسیاب متاثر از نوع و قدرت و بازدهی نیز هست. به همین علت و دستخوش این متغیرها قیمت مدل های مختلف با هم متفاوت خواهد بود. اما در مجموع قیمت آسیاب توس شکن خراسان را نباید چندان گران در نظر گرفت. 

نمایندگی توس شکن خراسان و محصولات آن عبارتند از :

 

الف: دستگاه آسیاب برقی رو میزی در نمایندگی توس شکن خراسان
  • دستگاه آسیاب برقی رو میزی مدل TS1300
  • دستگاه آسیاب برقی رو میزی مدل TS1400
  • دستگاه آسیاب برقی رو میزی مدل TS1500

 

ب: دستگاه آسیاب برقی ایستاده در نمایندگی توس شکن خراسان
  • دستگاه آسیاب برقی ایستاده مدل TS2200
  • دستگاه آسیاب برقی ایستاده مدل TS2400
  • دستگاه آسیاب برقی ایستاده مدل TS2500
  • دستگاه آسیاب برقی ایستاده مدل TS2700

 

انواع آسیابها در نمایندگی توس شکن خراسان را باید به دو دسته تقسیم کرد. آسیاب های رومیزی و آسیاب های ایستاده. نمونه های رومیزی برای استفاده هایی با تقاضای کمتر و مدل های ایستاده برای کارخانه ها و حجم های کاری بالاتر به کار خواهد آمد که در ادامه به صورت تخصصی جهت آشنایی کامل مصرف کنندگان عزیز با کلیه محصولات شرکت توس شکن خراسان هر دسته از محصولات را توضیح میدهیم.

 

دستگاه آسیاب برقی رو میزی نمایندگی توس شکن خراسان

 

دستگاه آسیاب برقی رومیزی به آن دسته از آسیاب ها گفته می شود که ساختارشان به گونه ای طراحی شده است که روی میز یا پیشخان یا هر سطح دیگری قرار می گیرد. آسیاب رومیزی عموما برای مصارفی با تقاضای اندک برای آسیاب کردن طراحی می شود. دستگاه های آسیاب برقی رو میزی نمایندگی توس شکن خراسان در آسیاب کردن و پودر کردن موارد مختلف می توانند تفاوت هایی داشته باشند، برای مثال نمونه هایی توانایی آسیاب کردن سنجد با هسته و زردچوبه  و قرص کمر را هم دارند. و نمونه های دیگر تنها مختص آسیاب کردن خشکبار و مواد دارویی و شیمیایی و غلات هستند.

 

دستگاه آسیاب برقی رومیزی مدل TS1300 موجود در نمایندگی توس شکن خراسان پرقدرت در آزمایشگاه های داروسازی و گیاه دارو و دانشگاه ها و منازل پر کاربردترین هستند. این دستگاه آسیاب دارای قدرت موتور 1 اسب بخار و دور موتور 20000 دور در دقیقه می باشد. توان بازدهی آن بین 5 الی 10 کیلوگرم در روز است و مکانیزم عملکرد دستگاه آسیاب مدل TS1300 بصورت تیغه ای می باشد.

 

اگر به دنبال دستگاه آسیاب پر قدرت در نمایندگی توس شکن خراسان با ابعاد کوچک و قیمت مناسب برای مواد غذایی مانند: قلم زردچوبه ، دارچین ، هل ، دانه های سخت ، زنجبیل همچنین گندم و جو ، غلات هستید یا آسیاب برای آزمایشگاه مواد شیمیایی ، دارویی و معدنی می‌گردید، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
آسیاب 1400 در عین کوچک بودن و سادگی از تکنولوژی روز بهره برده و توانمند است. سخت‌ترین مواد را در کمتر از 2 ثانیه به پودر تبدیل می‌نماید.

آسیاب چکشی توس شکن خراسان مدل 1500

بدلیل ظاهر شیک و استیل بودن، بیشترین کاربرد را در مغازه های عطاری برای آسیاب در حضور مشتری دارد. همچنین در آزمایشگاه‌های تست مواد معدنی و شیمیایی در اشل های کوچک به کار می‌رود. اگر قصد خرید آسیابی کم جا و کم صدا و استیل برای آسیاب کردن مواد 20 تا 40 کیلوگرم در روز را دارید، آسیاب 1500 گزینه مناسب شما خواهد بود. دارای مکانیزم چکشی است و از مواردی که موجب برتری آن نسبت به سایر دستگاه های آسیاب شده است این است که مجهز به توری  و فرم و غبارگیر می باشد. آسیاب چکشی توس شکن خراسان مدل 1500 پرفروش ترین آسیاب رومیزی نمایندگی توس شکن خراسان می باشد.

آسیاب چکشی توس شکن خراسان مدل 1500

دستگاه آسیاب برقی ایستاده نمایندگی توس شکن خراسان

دستگاه آسیاب ایستاده نوع دیگری از دستگاه آسیاب برقی است که برای حجم های کاری بالا طراحی و ساخته می شود. این دسته عموما کاملا صنعتی هستند و به همراه چرخ ساخته می شوند. دستگاه آسیاب برقی ایستاده وزن بیشتری در قیاس با آسیاب رومیزی دارد و طبیعتا هم بازدهی آن بیشتر است و هم از قدرت بیشتری بهره می برد و به واسطه قدرت بیشتر امکان آسیاب کردن دانه ها و اقلام بیشتری را دارند. آسیاب برقی ایستاده بزرگترین نوع دستگاه های آسیاب برقی است که بیشتر در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ آسیاب کردن دانه ها و غلات کاربرد دارد.

 

با قابلیت بارگیری 40 کیلوگرم در ساعت با بدنه ای فلزی و بارگیر تمام استیل قادر است تا مواد مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن تبدیل به پودر نماید. بدلیل پره دنده بودن این دستگاه قادر است اقلام سخت را در مدت 3 ثانیه تبدیل به پودر نماید.

 

دستگاه آسیاب پره دنده تک‌فاز با قدرتی بالا و صدایی بسیار کم قادر است تا مواد شما را با ظرفیت بارگیری بالا و با قابلیت نصب انواع توری در سایزهای مختلف تبدیل به پودر، خرد و بلغور نماید.

 

از نوع پره دنده است این دستگاه توسط پولی و تسمه به موتور متصل هست و از سرعت بالایی برخوردار هست و به همین دلیل مواد را به‌سرعت تبدیل به پودر می‌کند. این آسیاب توانایی پودر کردن انواع مواد و ادویه جات را دارا می باشد. موتور آسیاب پره دنده TS2500دارای تسمه می‌باشد که این قدرت بیشتر دستگاه را نسبت به دستگاه‌های سال های قبل می‌رساند.

 

برای تولید ادویه با کیفیت در حجم بالا ما نیازمند دستگاه آسیابی قدرتمند می‌باشیم که بتواند نیاز ما را برای تولیدات کارخانجات، عطاری های بزرگ، آشپزخانه ها و قنادی ها و … فراهم آورد. بدنه این آسیاب نیمه صنعتی از فولاد ساخته شده و اجزاء داخلی آن از استیل 304 کاملاً بهداشتی می‌باشد. دقت در طراحی و ساخت این آسیاب به‌حدی است که فاصله بین پین‌ها و دنده روی درب نیم میل هست و سرعت چرخش دیسک 4000 دور که مواد جهت پودر شدن باید از بین پین‌ها و دنده‌ها عبور کنند و چکش های روی دیسک کار عبور دادن پودر از توری را به عهده دارند.
نمایندگی آسیاب برقی توس شکن خراسان
دیجی اسکیل نمایندگی توس شکن خراسان
همکاران ما در دیجی اسکیل نمایندگی توس شکن خراسان در استان تهران و البرز با کمال میل در خدمت مشتریان گرامی هستند و اطلاعات لازم را در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد، امید است مجموعه دیجی اسکیل بتواند در تامین کالاهای مورد نیاز شما سودمند واقع گردد و مصرف کننده عزیز را تا رسیدن به نتیجه دلخواه خود همراهی کند. خرید دستگاه های آسیاب برقی توس شکن خراسان در فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل با بهترین و نازل ترین قیمت انجام می شود. با ما تماس بگیرید تا از راهنمایی ها و مشاوره رایگان دیجی اسکیل بهره ببرید.