فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل در خدمت مشتریان گرامی می باشد مشروط به این که شما عزیزان کلیه قوانین و مقررات و شرایط و تذکرات مذکور را بدون هیچگونه حک و اصلاح پذیرا باشید. کاربران گرامی در نظر داشته باشید استفاده شما از فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل به معنای موافقت شما با تمامی این قوانین و مقررات می باشد.

 

قوانین و مقررات عمومی :

با صراحت کامل اعلام میداریم تمامی قوانین و مقررات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل وهم چنین روند کاری دیجی اسکیل برابر با قوانین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تنظیم شده و تمامی کاربرانی که از وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل استفاده می کنند موظف به رعایت قوانین ذکر شده در جهت حفظ امنیت و دست یابی به اهداف ارزشمند می باشند.

حفظ حریم خصوصی کاربران :

از آنجایی که کاربران برای استفاده از کلیه امکانات فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نیازمند ثبت اطلاعات خود در قسمت ورود به سایت و یا ثبت نام می باشند، دیجیاسکیل این اطمینان خاطر را به تمامی کاربران خود می دهددر حد توان و با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیای فناوری و اطلاعات در حفظ اطلاعات کاربران خود کوشا بوده و بصورت محرمانه نگه داری شوند.

ثبت سفارش و ارسال آن :

روزهای اداری و کاری دیجی اسکیل از شنبه تا پنج شنبه می باشد. جمعه ها به علاوه ایامی که در تقویم تعطیل اعلام شده باشند جزو روزهای اداری وکاری دیجیاسکیل نمی باشند. روزهایی اداری و کاری که ثبت سفارشات مشتریان گرامی انجام می شود اگر جزو تهران و حومه باشند همان روز ارسال و برای شهرستان ها بین 3 الی 8 ساعت به باربری ، تیپاکس ، پست ، ترمینال و … طبق درخواست مشتریان تحویل داده می شود.

شرایط مرجوعی کالا :

شرایط باز پس گیری کالا طبق نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل صورت می پذیرد.

کپی رایت :

کلیه محتوایات پایگاه اینترنتی  “کپی رایت” توسط فروشگاه دیجی اسکیل و یا پشتیبانان آن است. تمامی حقوق محفوظ است.