سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل پس از خرید محصولات توسط مشتریان به شرح ذیل می باشد.

بررسی اجمالی سیاست مرجوعی و عودت :

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست بازپرداخت و بازگشت فروشگاه دیجی اسکیل 30 روز طول می کشد . اگر 30 روز از خرید شما گذشته باشد ، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم . برای واجد شرایط بودن برای بازگشت ، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید . همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد .

چه کالاهایی از سیاست مرجوعی و عودت معاف هستند ؟

سیاست مرجوعی و عودت

چندین نوع کالا در سایت اینترنتی دیجی اسکیل از عودت معاف هستند . کالاهای که پلمپ آن باز شده باشد ، کالاهایی که از آن ها حتی به مدت زمانی کوتاه استفاده شده باشد ، کالاهایی که به آن آسیب وارد کرده باشید ، کالاهایی که به آن ها خسارات وارد کرده و غیره… قابل برگشت نیستند . ما همچنین محصولاتی را که کالاهای بهداشتی ، مواد خطرناک یا مایعات یا گازهای قابل اشتعال هستند نمی پذیریم .

موارد غیرقابل برگشت اضافی :
  • کارت هدیه
  • محصولات نرم افزاری قابل دانلود برخی از اقلام
  • برای تکمیل بازگشت شما ، به یک رسید یا مدرک معتبر یا همان فاکتور خریدیتان از فروشگاه دیجی اسکیل خرید نیاز داریم
  • لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید به فروشگاه دیجی اسکیل ارسال نمائید

بازپرداخت در سیاست مرجوعی و عودت چگونه است ؟

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما ، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم . همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد . در صورت تایید ، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود .

بازپرداخت دیر یا از دست رفته در سیاست مرجوعی و عودت :

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید ، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید . سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود . بعد با بانک خود تماس بگیرید . معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت ، مدتی زمان پردازش وجود دارد . اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً با ما تماس بگیرید .

موارد فروشی در سیاست مرجوعی و عودت :

فقط کالاهایی با قیمت معمولی قابل استرداد هستند . اقلام فروش قابل استرداد نیست .

مبادلات در سیاست مرجوعی و عودت :

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم . در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا ، با فروشگاه دیجی اسکیل در تماس باشید .

قوانین هدایا در سیاست مرجوعی و عودت :

اگر کالا در هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود ، به ازای ارزش بازگشتی خود یک اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد . پس از دریافت کالای برگشتی ، گواهی هدیه برای شما پست می شود . اگر کالا هنگام خرید به‌عنوان هدیه علامت‌گذاری نشده بود ، یا هدیه‌ دهنده سفارش را برای خودش ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد ، ما مبلغی را به هدیه‌ دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او از بازگشت شما مطلع می‌شود .

ارسال و بازگردانی در سیاست مرجوعی و عودت :

برای بازگرداندن محصول خود ، باید محصول خود را به آدرس دقیق فروشگاه دیجی اسکیل ارسال نمائید : شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود . هزینه ارسال غیر قابل استرداد است . در صورت بازپرداخت ، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد . بسته به محل زندگی شما ، مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد ، متفاوت باشد . اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید ، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید . ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم .

اگر در سیاست مرجوعی و عودت کالا کمک خواستید باید چه کاری انجام دهید ؟

سیاست مرجوعی و عودت

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما از طریق شماره تلفن های اعلام شده تماس بگیرید . فروشگاه دیجی اسکیل در اسرع وقت پاسخگویی شما خواهد بود . همواره در نظر داشته باشید که سیاست مرجوعی و عودت کالاهای خریداری شده توسط کارشناسان متخصص سایت دیجی اسکیل و نظرات آن ها انجام خواهد شد .