سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل پس از خرید محصولات توسط مشتریان گرامی به شرح ذیل می باشد.

بررسی اجمالی سیاست مرجوعی و عودت :

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل

سیاست بازپرداخت و بازگشت فروشگاه دیجی اسکیل 30 روز طول می کشد. اگر 30 روز از خرید شما گذشته باشد نمی‌ توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم. برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید، همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

چه کالاهایی از سیاست مرجوعی و عودت معاف هستند ؟

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل

چندین نوع کالا در سایت اینترنتی دیجی اسکیل از عودت معاف هستند. کالاهای که پلمپ آن باز شده باشد، کالاهایی که از آن ها حتی به مدت زمانی کوتاه استفاده شده باشد، کالاهایی که به آن آسیب وارد کرده باشید، کالاهایی که به آن ها خسارات وارد شده، محصولات نرم افزاری قابل دانلود برخی از اقلام و غیره… قابل برگشت نیستند.

برای تکمیل بازگشت خریدتان به یک رسید یا مدرک معتبر یا همان فاکتور خریدیتان از فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نیاز داریم. لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید و تنها به فروشگاه دیجی اسکیل ارسال نمائید.

بازپرداخت در سیاست مرجوعی و عودت چگونه است ؟

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد. در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته در سیاست مرجوعی و عودت :

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید، سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود. بعد با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد. اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما تماس 02166029751 بگیرید.

مبادلات در سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل: ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، با فروشگاه دیجی اسکیل در تماس باشید.

ارسال و بازگردانی در سیاست مرجوعی و عودت :

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرس دقیق فروشگاه دیجی اسکیل ارسال نمائید. شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد. بسته به محل زندگی شما، مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد. اگر اقلام گران تری را برمی‌ گردانید، می‌ توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

اگر در سیاست مرجوعی و عودت کالا کمک خواستید باید چه کاری انجام دهید ؟

سیاست مرجوعی و عودت کالا در فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما از طریق شماره تلفن های اعلام شده تماس بگیرید. فروشگاه دیجی اسکیل در اسرع وقت پاسخگویی شما خواهد بود. همواره در نظر داشته باشید که سیاست مرجوعی و عودت کالاهای خریداری شده توسط کارشناسان متخصص سایت دیجی اسکیل و نظرات آن ها انجام خواهد شد.