مقالات

باسکول محک

lazy

باسکول محک یکی از معروف ترین برندها در عرصه باسکول های دیجیتال و فروشگاهی و صنعتی می باشد ، باسکول های دیجیتال محک دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات گسترده پس از فروش شرکت توزین توان سنجش (شرکت محک) است. خرید باسکول های محک مانند هر وسیله دیگری نیازمند داشتن اطلاعات کافی درباره انواع آن و همچنین نیازهای مشخص هر کسب و کار و شغل است.

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل با داشتن تجربه ای 20 ساله در زمینه فروش باسکولهای دیجیتال محک ، خرید باسکولهای دیجیتال فروشگاهی محک را برای شما آسان کرده است.

باسکول محک چیست؟

باسکول محک

باسکول محک از یک صفحه نمایشگر به همراه مجموعه ای از کلیدهای فیزیکی یا لمسی تشکیل شده که کلیه عملیات محاسبه وزن را به صورت کاملا خودکار و بسیار دقیق انجام می­ دهد. دقت بالا در توزین و همچنین عدم دخالت نیروی انسانی در محاسبه قیمت را شاید بتوان از مزیت های باسکول محک که در ابتدا تولید می ­شدند نام برد اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی امکانات بیشتری به باسکول محک اضافه شده که کار را برای توزین بیش از پیش آسان کرده اند.

از جمله ویژگی های باسکول محک امروزی باید به چاپ فاکتور از طریق چاپگر داخلی و یا جانبی ، قابلیت قطعه شمار ، قابلیت اتصال به کامپیوتر و نمایشگر بسیار با کیفیت LCD و یا LED برای نمایش اطلاعات مورد نیاز اشاره نمود.

انواع باسکول محک

شما با نگاهی به انواع باسکول محک موجود در یک فروشگاه پی خواهید برد که سه نوع باسکول پیش روی شما برای خرید قرار دارند که باید به باسکول ثابت محک، باسکول متحرک محک و باسکول دیواری محک اشاره نمود.

خلاصه و مفید بدانیم از انواع باسکول های دیجیتال فروشگاهی محک :

نوع ثابت از انواع باسکول های صنعتی فروشگاهی محک است که به نمایشگری بر روی بدنه و بدون قابلیت جابجایی مجهز شده و به همین دلیل به آن باسکول ثابت گفته می­ شود. باسکول متحرک محک در نقطه مقابل باسکول ثابت قرار می­ گیرد و نمایشگر آن دیگر بر روی بدنه و به صورت ثابت قرار ندارد و می­توان به لطف کابل جدا کننده این صفحه نمایش را در چندین متر دورتر از باسکول قرار داد.

یکی دیگر از انواع باسکول های محک که نمایشگر آن بر روی دیوار نصب می­ شود ، باسکول دیواری محک است. نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی بدنه باسکول تعبیه نشده و همچنین بر روی پایه نیز قرار نگرفته است بلکه باید بر روی دیوار مد نظر نصب گردد. برای خرید باسکول محک باید متناسب با نیاز و شرایط بهترین گزینه را انتخاب نموده و یا در صورت نیاز به دریافت مشاوره می ­توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل تماس حاصل نمایید.

باسکول محک مدل ثابت

باسکول محک

یکی از انواع باسکول محک که از قدیمی ترین باسکول های تولید شده در این شرکت نیز محسوب می شود، باسکول ثابت است. باسکول ثابت محک همانطور که گفته شد نمایشگری ثابت بر روی بدنه دارد و شما تنها می توانید مقداری زاویه دید آن را تغییر دهید. باسکول ثابت محک در دو نوع سینی گالوانیزه و همچنین سینی استیل به بازار عرضه می شود که شما در زمان سفارش آن تعیین خواهید کرد که چه نوع سینی را برای باسکول نیاز دارید.

باسکول ثابت محک در ظرفیت توزین مختلفی تولید میشود که باید به باسکول محک 200 کیلویی ، باسکول محک 300 کیلویی ، باسکول محک 500 کیلویی ، باسکول محک 1000 کیلویی و باسکول محک 1500 کیلویی اشاره نمود. همچنین باسکول محک ثابت در مدل های 1000 و 1500 کیلویی را در صورت نیاز می توانید به صورت چرخدار سفارش دهید.

چرخ در نظر گرفته شده برای این دست از باسکول های محک از نوع پاترولی است. باسکول چرخدار محک 200 کیلویی گالوانیزه مدل MDS13000 یکی از پرفروش ترین باسکول های شرکت محک می باشد.

باسکول  محک مدل متحرک

باسکول محک

نمایشگر باسکول های محک مدل متحرک را به هر نقطه و مکانی که نیاز داشتید می توانید انتقال دهید و محدودیتی در این رابطه وجود ندارد. باسکول فروشگاهی محک متحرک مانند باسکول ثابت در چندین مدل و در ظرفیت های گوناگون تولید می شود.

این ظرفیت‌ها عبارتند از باسکول 200 کیلویی محک ، باسکول 300 کیلویی محک ، باسکول 500 کیلویی محک ، باسکول 1000 کیلویی محک و باسکول 1500 کیلویی محک. سینی گالوانیزه و همچنین سینی استیل را نیز مانند باسکول ثابت می توانید برای آن سفارش دهید. اما توجه داشته باشید که باسکول متحرک محک به صورت چرخدار عرضه نمی شود.

باسکول  محک مدل دیواری

باسکول محک

باسکول دیواری محک نیز به نوعی در دسته باسکول متحرک قرار میگیرد با این تفاوت که نمایشگر آن تنها بر روی دیوار قابل نصب و اجرا است. نصب نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی دیوار و یا هر سطح دیگری باعث می‌شود تا برای مشاهده وزن به دست آمده دیگر نیازی به نزدیک شدن به نمایشگر را نداشته باشید.

باسکول دیواری همانند دو مدل باسکول قبلی نیز در ظرفیت های مشابه تولید می شود. سینی باسکول دیواری در دو نوع گالوانیزه و استیل در نظر گرفته شده اما به صورت چرخ دار عرضه نمی شود.

باسکول  محک مدل رولیک دار/غلطک‌دار

باسکول محک

یکی از انواع باسکول محک که برای کارخانجات و کارگاه ها بسیار مناسب است و می توان آن را در خط تولید مورد استفاده قرار دارد ، باسکول رولیک دار محک یا همان باسکول غلطکی محک است.

باسکول رولیک دار محک اول از هر چیز نمایشگری متحرک دارد و شکل ظاهری آن شبیه به باسکول متحرک است. اما دیگر خبری از سینی های صاف بر روی باسکول رولیک دار نیست و به غلطک های مخصوصی برای انتقال کالا و بار مجهز شده است. عملیات توزین در حین انتقال کالا انجام می شود که کار توزین و حمل را سرعت می بخشد. باسکول رولیک دار هم در ظرفیت های یاد شده در بالا عرضه می شود. از چرخ و همچنین سینی گالوانیزه و یا استیل نیز بر روی آن خبری نیست.

باسکول محک

خرید باسکول محک 

در خرید باسکول محک که امروزه در مدل های متنوع به فروش میرسند تنها نوع دیجیتالی را خواهید یافت که تمامی اطلاعات مورد نیاز و وزن به دست آمده را بر روی نمایشگر نشان می دهد. باسکول محک با توجه به اینکه یکی از برندهای پرطرفدار محسوب می ­گردد در فروشگاه های متعددی عرضه و به فروش می­رسد اما در این بین باید فروشندگانی را انتخاب نمود که از اعتبار بالاتری برخوردار هستند.

خرید و فروش انواع باسکول محک در ابتدا نیاز به در اختیار داشتن اطلاعات کامل از سوی فروشنده دارد زیرا از دسته محصولاتی است که باید با ارائه اطلاعات و مشاوره کامل به فروش برسد.

خرید باسکول محک  از دیجی اسکیل

خرید و فروش انواع باسکول در برخی از فروشگاه ها مانند فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل به صورت کاملا تخصصی در حال انجام است ، فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نه تنها باسکول بلکه انواع ترازو محک و کالباس بر محک و به طور کلی محصولات عرضه شده توسط شرکت توزین توان سنجش را با بهترین قیمت به فروش می­ رساند. قیمت باسکول محک موجود در این مجموعه تنها بر اساس لیست قیمت شرکت تولید کننده تعیین شده است و هر گونه افزایش قیمتی تنها با تصمیم شرکت صورت خواهد گرفت.

مهمترین موضوعی که ممکن است که پیش از خرید و فروش باسکول محک به آن توجه داشته باشید دسترسی آسان به فروشگاه و تسریع و تسهیل نمودن امر خرید است. خرید و فروش باسکول محک امروزه و با ورود پدیده ای به نام خرید و فروش اینترنتی در بسیاری از فروشگاه هایی که حتی روزی تنها فروش حضوری را انجام می­دادند نیز رواج پیدا کرده و مزیت هایی را نه تنها برای فروشنده بلکه بیش از هر چیز برای خریدار پدید آورده است.

خرید و فروش باسکول محک به صورت اینترنتی نیاز خریدار برای مراجعه حضوری را به صفر رسانده و به راحتی می­تواند از هر نقطه از کشور خرید خود را انجام دهد.

شما با خرید باسکول محک به صورت اینترنتی از نمایندگی باسکول محک انتخاب آگاهانه تری خواهید داشت زیرا کلیه مشخصات درج شده در کنار محصول را مشاهده و سپس خرید خود را نهایی می­کنید. در هر ساعت از روز که نیاز داشته باشید می­توانید به خرید باسکول محک بپردازید و مانند روش های حضوری دیگر با محدودیت هایی مواجه نخواهید بود. فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل امکان خرید باسکول محک را به هر دو روش حضوری و غیر حضوری برای شما فراهم نموده و متناسب با شرایط و صلاحدید خود می­توانید خرید خود را انجام دهید.

چرا باسکول محک را از دیجی اسکیل خریداری نمائید؟

در کنار خرید باسکول محک به صورت اینترنتی این مجموعه آماده پذیرایی از خریداران به صورت حضوری نیز هست و با دسترسی های بسیار خوبی که به دفتر مرکزی دیجی اسکیل وجود دارد میتوانید به راحتی در محل شرکت حضور یافته و مدل مناسب را انتخاب و سفارش دهید.

باسکول های محک بعد از خریداری در کوتاه ترین زمان به شما تحویل داده شده و یا ارسال میشوند. خرید باسکول از مجموعه دیجی اسکیل به لطف روش های متعدد فروش و ارسال از بسیاری نقاط کشور امکان پذیر است و به هر روشی که مایل باشید ثبت سفارش شما انجام خواهد شد.

باسکول محک

قیمت باسکول محک

عوامل متعدد و گوناگونی وجود دارند که قیمت باسکول های صنعتی محک را تحت الشعاع قرار می­دهند که در این میان به مهمترین این عوامل و به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد. قیمت باسکول محک اول از هر چیز و مانند ترازو به قدرت توزین آن باز می­گردد. قدرت توزین رابطه مستقیمی بر روی قیمت باسکول دارد.

اگر شما قصد خرید باسکول محک با ظرفیت توزین بالا را داشته باشید پس بی برو برگرد باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت نمایید.

امکانات از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت باسکول های محک است. باسکول هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند مطمئنا قیمت بالاتری دارند. به طور مثال قیمت باسکول های محک پرینتر دار که ممکن است در آینده وارد بازار شود از باسکول بدون پرینتر بالاتر خواهد بود. و یا قیمت باسکول های دیجیتال محک که به قابلیت هایی همچون اتصال به کامپیوتر و یا تجهیزات جانبی متعدد مجهز شده بالاتر خواهد بود. البته قیمت باسکول را انتظارات شما تعیین میکنند و هر چه باسکول جدیدتر و با امکانات بیشتر را نیاز داشته باشید در نتیجه گران تر خواهد بود.

باسکول ارزان

از آنجایی که در کشور نوسان قیمت ها بازار را تحت تاثیر قرار داده است از این رو بسیاری از افرادی که نمی­توانند با قیمت های بالا کنار بیایند به دنبال خرید باسکول ارزان محک هستند. اما باسکول محک ارزان را باید با بررسی هایی که نسبت به قیمت ها به عمل می آورید خریداری کنید و با انتخاب فروشگاهی که بهترین قیمت را در نظر گرفته باشد از هزینه های خود بکاهید. بهترین گزینه ای که پیش روی شما برای خرید باسکول ارزان وجود دارد فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل است که به صورت تخصصی محصولات این برند ایرانی را به فروش می­رساند.

انواع باسکول دیواری محک و سایر باسکول ها در این فروشگاه طبق تعرفه های شرکت محک عرضه می شوند و همین موضوع سبب پایین آمدن قیمت ها شده است. باسکول ارزان نه تنها با یک روش بلکه با روش های گوناگون حضوری و غیر حضوری از فروشگاه دیجی اسکیل قابل خریداری است. فروشگاه دیجی اسکیل روش اینترنتی و تلفنی را برای خرید باسکول ارزان و برای افرادی که از مناطق دور قصد خرید دارند در نظر گرفته و افرادی نیز که دسترسی به دفتر شرکت دارند به صورت حضوری میتوانند خرید خود را انجام دهند.

باسکول محک

نمایندگی باسکول محک

 

با مطالعه مقاله تعمیر باسکول محک توسط کاربر حتما به جواب سوالات متداولی که ممکن است در هنگام کار کردن شما با باسکول محک برایتان بوجود آید دست پیدا خواهید کرد.

البته قابل به ذکر می باشد که علاوه بر باسکول محک در دیجی اسکیل فروش ترازوی کمری به همراه تعمیر ترازوی کمری در مدل‌های مختلف فروشگاهی و با قابلیت‌های گوناگون در سایت فروشگاهی دیجی اسکیل صورت می‌گیرد.

فروش ترازوی کمری دارای ستون و بدون ستون ، انتخاب‌های مختلفی را در اختیار شما می‌گذارد تا ترازوی کمری مناسب و دلخواه خود را تهیه و خریداری کنید. انواع ترازوی کمری نیز با تنوع و توانایی‌های بسیار تولید شده که گزینه‌های بسیاری برای انتخاب به شما می‌دهد.

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.